Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi lehet ennek az oka ennek?

Mi lehet ennek az oka ennek?

Figyelt kérdés

Csak annyi lenne a kérdésem hogy múlthét hétfőn volt egy hónapja hogy elkezdtem a diétát és eddig jól bírom,csak néha egy egy pici csalás belecsúszott!Na nem olyan hogy teljesen mást kezdtem el nagy mennyiségben enni hanem olyan például hogy volt hogy éjszaka buliztunk és sokáig fel voltam és akkor már ugye megint megéhezik az ember és haraptam egy szelet kenyeret...vagy például ha gyümölcsnapom volt és éhes voltam rágcsáltam egy kicsi natúr műzlit..meg hasonló apróságok de tényleg nem soxor!A lényeg hogy múlthéten kedden ráálltam a mérlegre és 65.7 voltam(körülbelül 69 kilóról kezdtem) és most egy hét elteltével ahogy ráálltam 66-ot mutat!Miért van ez szerintetek?Mert nekem halvány fogalmam sincs :)

Írjatok


2009. jún. 18. 12:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül 2x írtam bele az ennek-et bocsika de utólag már nem tudom kitörölni! Nézzétek el nekem! :)
2009. jún. 18. 12:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de szerinted mit tudunk kezdeni azzal a ténnyel, hogy egy hét alatt híztál 30 dekát? Arról már nem is beszélve, hogy a 90 napos diétát folytatod! :)
2009. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én valami konkrétabb választ szeretnék kapni ha lehet! :)

Bár az első választ nem nagyon értem mit akar takarni!

2009. jún. 18. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Megdöbbenve olvastam soraid. A sok "kicsi bűnözések" ezt eredményezték, ezen ne is csodálkozz. Szerintem az lett volna az érdekes, ha mindezek ellenére még fogysz is. Ha rendesen betartottad volna a diétát, egy hónap alatt már legalább 3-5 kg-ot le lehetett volna adnod. El kellene azon gondolkodnod, hogy komolyan le szeretnél-e fogyni, vagy pedig kínlódsz feleslegesen, mert ha így folytatod, a diétád 90 nap után sem lesz eredményes!!!!!!!!!!
2009. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!