Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lehet pontosan betartan...

Hogyan lehet pontosan betartani a diétát?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Bátárításra van szükségem olyanoktól, akik 90naposoznak!Egyre többet eszek a nem az adott napra tartozó kajákat,vagyis egyre kevésbé tartom be a diétát,pedig még 1hónapom van hátra és ha betartanám,akkor le tudna menni amennyit még szeretnék,de nincs elég akaraterőm és nem akarok visszahízni...ti mindent betartotok?adjatok tanácsot légyszi előre is köszi
2009. jún. 3. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Én nem 90 naposozok mert szerintem ***.

De kivételesen megtartom magamnak a véleményem erről.


Én úgy tartom be a diétámat, hogy 3 naponta főzök kimérem mindenből az adagomat és bedobozolom. Gyakorlatilag nincs más a hűtőben így csak azt tudom enni, de ha lenne is csak azt enném. Tudod önuralom. Ha egy rohadt diétát nem tudsz betartani akkor az élet más területein se lehetsz valami sikeres. Változtass a hozzáállásodon és mind diétában mind az éleben javulni fognak a dolgaid!

Az erő legyen veled :)

2009. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az agyad tudat alatt tiltakozik ez ellen a "diéta" ellen. Meg tudom érteni!
2009. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2009. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!