Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyaralni megyek, tetessek be...

Nyaralni megyek, tetessek be akupunktúrás tűt a fülembe éhségrohamok ellen, így könnyebb lenne betartani a diétát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem vagy normális,ha ilyet teszel. Legalább nyaralni menj normálisan. Úgyis gondolom jöttök-mentek...
2010. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25 kiló felesleggel kíváncsi lennék,te mennyire lennél normális ?
2010. aug. 4. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De akkor fogd visszamagad, ne így kínozd magad, sportolj és ha rád jön az éhségroham egyél gyümit vagy zöldséget, ne rontsd el a nyaralásod.

Egyébként gondolom nem egyik napról a másikra jött fel az a plusz 25...

2010. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez mitől lenne kínzás ? Refluxom miatt ,nem nagyon tudok enni zöldséget ,gyümölcsöt !
2010. aug. 4. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:

gondolom nem 1 hónapra mész nyaralni. általában 1-2 hétre megy az ember. annyi idő alatt nem fogsz elhízni, ha eszel, amit épp megkívánsz. csinálj mindent úgy, ahogy eddig. gondolom már fogyókúrázól? azért tetted fel a kérdést.


szerintem fölösleges ilyen tűvel teleszúrkálni a füled. érezd jól magad, kapcsolódj ki, azért van a nyaralás. ne azon aggódj (még ha ott az a túlsúly), hogy vajon most mennyit zabáltam és mennyit híztam tőle. majd ha visszajössz, utána folytatod a fogyókúrát.


(egyébként ne haragudj meg, de az előző 2 válaszoló teljesen normális hangnemben válaszolt neked. nem értem, miért ez a stílus, ahogy visszaírtál nekik. mellesleg, teljesen igazuk van abban, amit írnak. azt pedig, hogy refluxod van, nem tudhatta a válaszoló, szóval nehogy már még ő legyen a hülye...)

2010. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne tűt tetess a füledbe hanem egyél többször keveset , ne nassolj édességeket , chipseket. kerüld a cukros és fehér lisztes dolgokat. na meg nem kell bekajálni túlzottan. kis adagok épp annyi hogy jóllakj. szrerintem ezt nem nehéz megállni.
2010. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt egy mintaétrend refluxosoknak. napi többször keveset mint ahogy fentebb írtam.

2010. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az utolsónak üzenem ,ez az étrend egy rakás sz@r !

Egyrészt semmi köze a diétához ,másrészt egy refluxosnak ettől aztán tényleg lángra lobban a gyomra !

2010. aug. 4. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:
azért a 25 kilót ne fogjuk már a reflura..lehet amellett is edzeni és figyelni az étkezésre. barátnőm refluxos és nem okoz különösebb gondot neki , mivel figyel arra mit eszil és sportol. ezekkel a tűkkel semmit nem érsz ,ettől nem fogsz fogyni, mozogni kell ha már a kajálásban kifogásokat keresel.
2010. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!