Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez ehetö fehérjenapon? Ha...

Ez ehetö fehérjenapon? Ha nem, akkor melyik napon ehetem? Egyáltalán lehet valamikor?

Figyelt kérdés

Mexikói saláta :


Összetevök; majonéz(növényi étolaj,víz,cukor,pasztörözött tojássárgája,ecet,konyhasó,ízfokozó:nátrium-glutamát,tartósítószerek,nátrium-benzoát,kálium-szorbát.)Felvágott(sertés zsír,és bör,víz,baromfi hús,sertés-és marhahús,keményítö(glutént tartalmaz)szója,konyhasó,stabilizátorok:difoszfátok,trifoszfátok,tartósítószer; nátrium-nitrit,dextróz,maltodextrin,fűszer)csemege uborka,csemege kukorica,zeller,mustár(víz,mustármag,ecet,cukor,konyhasó,fűszer)chili paprika,fűszer.


Melyik napon ehetö? Amúgy én fehérjenapra gondoltam, a majonéz tojás,és a mustár miatt. De a zöldségek amúgy elenyészöek,mivel van benne 3-4 darab kukorica, 2-3 uborka..

Szerintetek melyik nap ehetem? 15deka amúgy az egész.

Mer nagyon imádom


2009. máj. 17. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
őszintén: legjobb lenne ezt a mű valamit sosem enni. de amúgy szerintem fehérje napon éppen elmegy.
2009. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!