Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapon ehetem az alábbia...

Fehérjenapon ehetem az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Ebédre: Fött hús,úgy csinálom,hogy pörkölt szaftban megfözöm.Úgy oké? Jobb íze lesz,valamivel(Disznó comb.) Kérlek segítsetek,ez így jó lesz ma? kisebb darabokra vágtam

Délután eszem egy kefírt,vagy tejfölt.Estére pedig 2tojásból rántotta!Így jó lesz?


2009. máj. 6. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, jó :)
2009. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:) namár ettem is :P
2009. máj. 6. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem meg nem! Fehérjenapon fontos, hogy ugyanazt egyed, amit ebédre, tehát ha húst ebédeltél, akkor a vacsorád is az legyen, valamivel kevesebb mennyiségben. A déli húslevest sem szerencsés elhagyni, nem véletlenül írták bele a diétába.
2009. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a diétában benne van h "vannak akik elhagyják,és a diéta ígyis eredményes" vagy valami ilyesmi,szórol szóra már nem emlékszem...és sokak szerint(akik már fogytak vele!)nemfontos ugyanazt enni,nyílván csak kevesebbet kell és ugyanabból a fajtából,pl ha ebédre tojás,sajt,akkor vacsora miért ne lehetne tejföl?vagy... énnem nagyon értek hozzá. de szerintem nem kell ugyanaz enni,csak olyat ami megengedett.
2009. máj. 6. 21:26
 5/5 anonim válasza:

Szia! Én is csatlakoznék ahhoz a válaszadóhoz, aki azt írta, h nem jó! Mivel a diéta tényleg azt írja, hogy ugyanazt edd amit ebédre. Én ma tojást ettem, így estére is azt eszem majd! Szerintem ezt azért jó betartani. Következő alkalommal meg húst eszem, vagy hát majd látom! :)

De persze ahogy gondolod, ez csak az én véleményem!

2009. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!