Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapon ehetem ezt?

Fehérjenapon ehetem ezt?

Figyelt kérdés
holnap fehérjenapom lesz,nem leszek itthon.. nagymamámnál leszek vidéken,mindig húsokat csinál hamegyek. holnap kezdem a diétát,délelött eszem gyümölcsöt,délben ehetek mondjuk 4fött virslit,este meg mondjuk 2fött virslit?? ez jo lenne így?
2009. ápr. 26. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

"4fött virslit,este meg mondjuk 2fött virsli"

Kedves kérdező!

A virsliben mióta van hús?

2009. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a virsliben miota van fehérje? nyugodtan eheted ezt, de ne várj csodát ugyanis a virsli teli val zsírral..
2009. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne is hallgass olyanokra,h a virsliben miota van fehérje? nyugodtan egyed csak , én is szoktam enni,fogyok is ,nagyon jo utemben.

a válaszolóknak: na és akkor mi van,ha nincs benne olyan sok fehérje,de azért van,és ,ha valaki azt szereti,miért ne ehetné? és akkor melyik nap kellene enni, gyumolcs napon vagy hogy gondoltátok? na ne már

2009. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. válaszolonak: épp ez az, hogy a diétába kerülni kell a szemetett és a virsli teljes mértékben az
2009. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt irtad mamád mindig húsokat csinál ha mész és mi a baj vele? sokkal jobb mint a virsli.. a hús teli van fehérjével
2009. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezeket simán ehedd: Hal, csirkehús, pulykahús, disznóhús, sovány húsok, máj

tejföl zsömlével vagy kiflivel

2009. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!