Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy fodjak 10kg-ot 5hét alatt?

Hogy fodjak 10kg-ot 5hét alatt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Kérdeszd meg Gértsy tamár úrat a alkalmaszandó módzerről...
2009. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Te meg vedd meg az MTA "A magyar helyesírás szabályait"... Tudod mit? ingyen odaadom a sajátomat! (11.-ik kiadás)


:)))

2009. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Szimplán azért nemt tudunk normális válaszokat adni, mert nem helyesen írta a kérdést? Ez az oldal nem erről. Biztos van olyan is, inkább oda regisztráljatok!

Kedves Kérdező: sok sport, min. heti 4-szer 60 perc és diéta. De nem koplalás!!!! De nem tartom valószínűnek, hogy 5 hét alatt 10 le fog menni, de sok sikert!

2009. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 maundrel ***** válasza:

hát én találtam egy diétát ami 10 kiló minuszt ígér, de nem tudom mennyire hatásos, sosem próbáltam.


Tíz kiló mínusz három hét alatt:


Amit naponta megehet: (legfeljebb 1200 kcal)

15 dkg hal grillezve, párolva vagy főzve;

1 tojás vagy 150 g natúr joghurt (1,5 %-os);

10 dkg túró (20 %-os), vagy negyed liter tej (1,5 %-os);

10 dkg szárnyas (zsiradék nélkül sütve, főzve), vagy 7 dkg szárnyas és 3 dkg sovány gépsonka;

50 dkg friss vagy mélyhűtött zöldség (kivéve zöldborsó és burgonya párolva, zsiradék nélkül dinsztelve, vagy kevés húslében főzve.

A napi mennyiségből legalább 15-20 dkg-t nyersen fogyasszon; és banán);

2 szelet friss (8 dkg) kenyér, vagy 1 szelet friss kenyér és 3 szelet extrudált kenyér (Abonett), vagy 1 szelet friss kenyér és 3 dkg zabpehely, vagy 1 szelet friss kenyér és 3 dkg tésztaféle; hidegen préselt olaj; ecet és mustár, tetszés szerint.

Ajánlott menü

Reggeli: müzli 3 dkg zabpehelyből, negyed liter tejből és friss gyümölcsből.

Tízórai: 10 dkg túró finomra vágott zellerrel és egy uborkával.

Ebéd: zöldségtál fejes salátával, retekkel, és uborkával, vagy sárgarépával, 1 teáskanálnyi olajjal. Hozzá 10 dkg sült pulykahús és 25 dkg párolt brokkoli fél teáskanálnyi fűszervajjal ízesítve.

Uzsonna: 5 dkg sajt és 1 kis körte (alma).

Vacsora: 15 dkg hal citrommal ízesítve. Hozzá 1 szelet kenyér 1 teáskanálnyi félzsíros vajjal.

Mindkét kúra idején naponta igyon meg 2 liter gyenge, nátriumban szegény ásványvizet. Fogyaszthat még gyógyteákat is. Csak édesítőszerrel és sovány tejjel ízesítsen. Lehetőleg mondjon le a kávéról és a fekete teáról.

Az ilyen fogyókúrás menü lényege - német szakemberek szerint - éppen egyhangúságában rejlik. Ami kárpótolhat érte, az eredmény másfél, illetve három hét múlva.

2009. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 maundrel ***** válasza:

(az előző vagyok)

esetleg próbáld meg a 13 napos "fogyókúrát" , bár az elég dúrva, viszont tudok olyat akinek az bejött, és leadta a beígért 8 kilót... de szerintem próbálkozz a futással, azt mondják azzal hamar meglátszik az eredmény, és emellett fejleszti a kitartásodat is.

2009. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hú nekem a 10 kg háromhét alatt diéta gyanús. Én nem eszem ennyit egy nap és mégsem fogyok ennyit 3 hét alatt. A koplalást (mert a 13 napos, akárhogy is nézzük, valamilyen szinten az) még csak S.O.S. megoldásként sem ajánlom, mert utána jóval több jön vissza. Még az is lehet, hogy több leszel, mint amennyi most vagy.

Sport, diéta és le fog az menni.

2009. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
sok sport,diéta,valamint a szauna is fogyaszt
2009. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Reduktil. Csak orvos írja fel. Bárki szedheti, de betegség esetén nem árt ha az orvos figyel rád.

+ enyhe diéta sok mozgás. Egy doboz most 5600Ft 28 kapszula

van benne. Én most fejeztem be egy dobozzal, 128Kg-ról

115 re fogytam mérleg szerint. Semmit nem éreztem, egyszerűen nem voltam éhes. Azért naponta egyszer rendesen kajáltam. Most 1-2 hónapot kihagyok és újból csinálok egy kúrát. Két hátgerinc műtét után így jobban érzem magam. Ha vissza szednék 1-2 kilót még akkor is megérte, úgy gondolom. gabor

2009. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Bocsi a fogyókúrás kapszula nevét nem k-val hanem c-vel kell

írni! "REDUCTIL" Van 10 és 15mg-os. Én a 10 mg-osat szedtem.

gabor

2009. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

10kg / 5 hét = 2 kg/hét

Na csodálatos. Gratulálok. Elmondom: lehetetlen.

Az elképzelésnek annyi a szépséghibája, hogy utána a bőröd nem fog passzolni a testedre és az gusztustalan. Szerintem legalábbis. És az sem mellékes, hogy maga a fogyás jó ha 2 hét után indul be szóval az akkor 3,33...kg/hét -> ezért lehetetlen.

Egyébként nem a bikini szezon előtt kellene mindig irracionális és egészségtelen fogyókúrákba kezdeni.

Bocsánat, ha sértő voltam, de az ilyen meggondolatlan vagy át nem gondolt kérdések mindig kihozzák belőlem a legrosszabbat.

2009. máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!