Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van itt olyan aki a 15. -20....

Van itt olyan aki a 15. -20. napnál tart?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor mennyit fogytatok,mit esztek,mit mozogtok?:)


Én 15. napon vok,és lement 3kiló!!!!


2009. máj. 15. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. a 21.-nél tartok,2 kg fogytam,csak most indult be.
2009. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hány kilórol indultál?:)
2009. máj. 15. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok,még nem mozgok,mert az elején tornáztam/duci tréning/+bringáztam és nagyon meg fájdult a térdem,amúgy is rosszak a térdeim,futni nem is tudok,ahhoz képest szerintam nagyon jó a 2 kg. Most várok amíg rendbe jön aztán megint elkezdem. Enni meg mindent amit lehet:)
2009. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs,74-ről indultam
2009. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
16. napnal tartok 3 kilot fogytam a 82bol. Nem mozogtam mert beteg voltam de futni szeretnek menni.
2009. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A mai napom a 21. már 7 kg-ot ledobtam. Könnyebben mozgok javult a vérnyomásom... Ma a többen jelezték hogy láthatóan fogytam... :)

Egy víznapom volt és elég jól bírtam... csak ez a gyümi nap ne lenne.... Viszont az eredmény megéri!

Én nem dekázok és nem vagyok nagyon szigorú magamhoz! Nem eszem szinte sose meg az egy szelet kenyeret, cserébe belecsalok egy két olyan dolgot ha úgy adódik ami betudható annak a szeletnyi kenyérnek...

A legfontosabb melettem áll a családom és a barátnőm!


és mielőtt elkeserednél 110,5-ről indultam.... aki 70-ről indul az ne csodálkozzon, ha kevesebbet fogy!

2009. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!