Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamat próbálom egyenesíten...

A hajamat próbálom egyenesíteni hajvasalóval, de nem lesz teljesen egyenes, és 2 napnál nem tart tovább az eredmény. Mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Félig göndör, dús, erős szálú hajam van. Próbáltam már vizes és száraz hajjal is.
2009. aug. 12. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem a legjobb a vasalód. Nekem is ilyen gondjaim vannak és kipróbáltam a barátnőmét. Egyenes lett mint a tű. Vannak hajsprék is ami kifejezetten erre való.
2009. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Örülj neki hogy tart két napig.


Én 2-3 naponta meg kell h mossam...


Nekem sima, ha göndörítem, kimegy pár óra alatt....


Ne légy telhetetlen.....ez nem gond, amit kérdeztél, sőőőt

2009. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a spay nem jött be, összeragad tőle a hajam pedig már legalább 3 fajtát kiprobáltam


az én hajam hullámos, de ha délután megcsinálom másnap reggelre már semmi se látszik belőle, sajna...mindennap ki kell vasalnom, ha sima hajat szeretnék, szerencsére az eredeti hullámosat is imádom, de azért néha jó a változatosság.

2009. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi az h két napnál nem tart továább?:D

hát az nagyon jó ha olyan sokáig tart:)

nekem mindennap kell vasalni..

de mondjuk ha lassabban húzod végig a hajadon és többször akkor tartósabb lesz

de arra vigyázzz h ne égesd szét..

2009. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha fodrász csinálja (sőt, neki vasalnia sem kell, elég ha beszárítja a hajamat), akkor akár 1 hétig is egyenes marad. Viszont ha magamnak csinálom, akkor másnap már látok benne hullámokat -főleg ha meleg van és éjjel megizzadok. Kezdem azt hinni, hogy nem hajvasaló függvénye, hanem professzionális samponokat, hajhabokat kéne használni.
2009. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!