Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha gyuminapon nem ettem...

Baj ha gyuminapon nem ettem semmit?

Figyelt kérdés
masodik gyumolcsnapom. az elozon is csak harom almat ettem. ma meg semmit,de ma gyumolcsnapom van..nemkivanom a gyumolcsot,es ehes semvagyok..csak szedulok. nembaj h nemettem semmit?most ittnem arra,lennek kivancsi h \'ezzel tonre teszed a szervezeted\' hanem arra,h nembaj?:/ mer szepen szolvais, gyuminap helyett,viznapot tartottam...
2009. máj. 1. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, hiszen az a lényeg hogy ne éhezz és jól érezed magad. Bár, várjunk csak, hiszen te nem ettél semmit és szédelegtél... áá az biztos csak az időjárástól van!


A szervezet ettől nem megy tönkre nyugi ahhoz az kéne, hogy 8 évig napi 16 órában törjed a követ a bányában utána meg 2-2 órát gyalogoljál a munkahelyed és a táborhelyiség között szakadt pufidzsekiben, és fapriccseken kéne aludnod és szétfőtt heringet kellene enned kásával, meg jó kis szovjet fekete kenyeret ami olyan mint a SÁR.


Szóval szerintem csak kitartás és így tovább!

2009. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

koszi :D:D demost vaaaarj.. nemtudom eldonteni h gunyolodtal,vagy komolyan gondoltad?:D bocsi ha nem,csak itt mar annyi szidast kapni egy egyszeru kerdesutan...

Shen.

2009. máj. 1. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Na látod, ezt neked kell eldönteni!
2009. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Baj.
2009. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor majd kovetkezonapon eszem sok gyumolcsot... szerintem jobb meg mindig mintha benyomtam volna harom pizzat:D
2009. máj. 1. 21:12
 6/7 A kérdező kommentje:
illetve,kovetkezo gyumolcsnapon
2009. máj. 1. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nem érted, mire való a gyümölcsnap, nem olvastál elég sokat vagy elég figyelmesen erről a diétáról. ez ugyanis arra való, hogy a gyümölcsök meghajtsanak kicsit. emellett fontos a vitamin, és rosttartalmuk is, amit a 4 napos diéta többi három napján nem igazán tudsz magadhoz venni. szóval elképzelhető, hogy ezzel most épphogy rosszat tettél a diétádnak, mert a gyümölcsnap után jellemzően könnyebb az ember, mint előtte.
2009. máj. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!