Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyit fogyok ha nem mozgok...

Mennyit fogyok ha nem mozgok csak minimálisat? (90napos! )

Figyelt kérdés
holnaptól kezdem,vagy holután,mégmeglássuk. 90kiló vagyok,és ehez elég alacsony (160).. tehát igencsak kéne 25kg-t fogynom:S ezt nem mind a 90napossal tervezem,dejó lene azért haezzel is bírnák olyan 18kilót fogyni:$ lebírok vele szerintetek?azérdekelne h mások mennyit fogytak,mennyi kilóbol,mitmozogtak mellette..megilyenek! köszi a válaszokat,elöre is:)
2009. ápr. 27. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég nagy súlyt kell leadnod, sajnos a bőrödet is próbára teszi majd. Mindenképpen napi szintű mozgás kellene mellé, hogy "szépen" fogyj!


Mit szeretsz mozogni? Van-e hozzá társaságod? Eszközöd? Valamilyen terem a közelben? Mennyi időd van rá? Mesélj! :)

2009. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

idom mondjuk lenne,delután:D ilyen edzö termekre gondolsz?olyan nincs a közelben,faluban lakom..azért mindennap meg 150km-et nemutazik velem senki :/ társaság.. hát osztálytársak maximum:D denekik nincs ennyi feleslegjük ök inkább otthon Rubint rékáznak..Néha énis szoktam de nem nagyon bírom,nekem 10perc alatt izomlázam lesz tole.. Futni szeretek végülis:D Csak abból is kb 20percet bírok folyamatosan,bár azt tervezem,hogy elkezdek elsö héten 20perc,mindenhéten 10perccel többet,aztán mindennap-vagy mindenmásnap futok 50-60 percet:)

2009. ápr. 27. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
A futás, vagy inkább kocogás szerintem a legjobb, főleg, ha egyedül csinálod. Én mindig hallgatok közben zenét, és ilyenkor van időm álmodozni. Megéri egy órát rászánni egy nap, mert nagyon hamar meglátszik az eredménye, nemcsak az alakodon, hanem az egész életed megváltozik: jó stresszoldó, mozgékonnyá tesz a mindennapi teendők során is, és jót fog tenni a bőrödnek is, mert ha csak a zsír megy le, de nem próbálsz izmosodni, akkor egy életre elintézheted.
2009. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál :)
2009. ápr. 27. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a bicikli jobb megoldás lenne számodra. Mivel van rajtad felesleg, ezért futás közben az a súly ránehezedik a lábaidra. És idővel tönkremehetnek az ízületeid. Persze heti 1 alkalommal nem vészes, de neked gyakrabban kellene edzened. Napi rendszerességgel. Vegyél egy szobakerékpárt, és miközben tekersz, megnézhetsz egy filmet, vagy olvashatsz, zenét hallgathatsz. Jön a jó idő, a szabadban is túrázhatsz. De a bicikli egyáltalán nem megterhelő, kíméli az ízületeket, és nagyon jól égeti a zsírt. Napi 1 óra meghozza a sikert. Mozgás nélkül is fogynál egyébként, de jóval lassabban érnéd el a célt. És hogy a bőröd regenerálódni tudjon, ne legyen lötyögős, ehhez elengedhetetlen, hogy mozogjál valamit minden nap.

Sok sikert és kitartás!!

2009. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!:)
2009. ápr. 27. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
én is a futást ajánlom. magamból kiindulva írom,h eleinte én is biciklizéssel kezdtem,persze az is sokat segített.de aztán nemrég kezdtem futni.aztán észre vettem,h a combom és a fenekem így hamarabb kisebb lett,mert nekem ott nehezebben mentek le a centik,szerintem a futás jobban átmozgat,mint a bicikli. de ahogy az elozo válaszoló írta,nehogy a lábaddnál tonkre menjenek az izuletek ,eleinte csak gyors séta,majd kocogás,aztán fokozatosan te is már látni fogod,h mennyit bírszn futni.ja, és,ha lehet akkor ne betonon,hanem fuben fuss,mert a betonon tonkre mennek a térdeid,mert az keményebb. és,ha tornázol, betartod a diétát simán le fog menni 18-20 kg. tapasztalatból írom,mert én is ennyi voltam ,mikor elkezdtem ezt a diétát,igaz,én azért magasabb vagyok.de már csak 5kg és meg lesz a -20 kg. sok sikert és kitartást!
2009. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!