Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jovohettol kezdem,90nap alatt...

Jovohettol kezdem,90nap alatt mennyit fogyom?

Figyelt kérdés
Most lesz a ballagasom,majd jun25diken.Es.. lekene adnom olyan 15KG-T..legalabb!!Nemtudom,ezzel a dietaval sikerulne?Probalok ennyi sulyfelesleggel mindennap mozogni majd valamennyit:)Sikeres lesz igy a dieta?Haigen,mennyit fogyhatok addig?Persze,a jun25dika utan is folytatom!Csak erdekel h addig megis mennyi kilot dobhatok le...
2009. ápr. 23. 15:03
 1/7 A kérdező kommentje:
85 KG vagyok amugy,ezt kifelejtettem :D Szoval, szeretnek olyan 65-70 lenni..Eza minumum...Tapasztalotak irjatok legyszives,akik mar vegig csinaltatok.. :( Fontos lenne
2009. ápr. 23. 15:04
 2/7 anonim válasza:
Szia!Attól tartok,15 kiló nem fog lemenni 2 hónap alatt,ha becsülettel csinálod,8-10 kg lehetséges.3 hónap alatt nekem 13 kiló ment le.
2009. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem jun.25.re 15kg-t csak akkor fogsz fogyni,ha mindent nagyon betartasz,mozogsz mellé. én kicsit tobb voltam,mikor elkezdtem,heti 2x biciklizek, 1hónap alatt 10kg-t fogytam. persze ez minden kinél máshogy van. lehet neked tobb mozgásra lesz szukséged vagy lehet épp fordítva.sok sikert!
2009. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok: az elso válaszolónak.minden ember más én már majdnem a 2. hónapnál tarok és már csak 1,5 kg kell ahhoz,h 15kg-t fogyjak.és szerintem sikrulni is fog.a 3 hónap alatt -20 kg a cél.
2009. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Heti 1-1,5 kiló mínusz a normális. Bármennyire is fiatal vagy, a bőröd megsínyli, ha rohamléptekben akarod leadni a fölös kilókat!!! Ne siettess semmit - gondolj az egészségedre! Az ilyen kampányszerű diéták mindig rosszul sülnek el. Túl nagy súlyveszteséget tűztél ki célul, ami irreális és már most borítékolom, hogy nem fog összejönni! A célod az legyen, hogy napról napra jobban érezd magad a bőrödben. Hidd el, egyre több önbizalmad lesz és egy idő után már nem a mérlegnek fogsz hinni, hanem a tükörnek. Sokaknál egyébként sem kilóban mérhető a változás, hanem centikben. Én pasiként pl. a derékszíjamon már 1 lyuknyival bejjebb vagyok... Szóval kitartást és csak pozitívan előre!
2009. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek : )
2009. ápr. 23. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy van ,hogy atol is függ,hogy ki mennyivel kezdi?
2009. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!