Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valamire jó az ha a kelleténél...

Valamire jó az ha a kelleténél többet iszom?

Figyelt kérdés
naponta,megiszom 4liter vizet is(szénsavasásványvíz)ez miatt,4-5ször megyek egynap vécére.ilyenkor mi távozik?vagyis na,gondolom hogy a víz.de ezzel fogyok,vagy ilyenkor hiába megyki mind,akkor sem fogyaszt semmit?
2009. ápr. 21. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Bizonyára igaz, amit a britek írnak, de valszeg 1000 emberből talán, ha 1x fordul elő. Azért sosem lehessen tudni, ki az 1000-dik.


szerintem 4 liter víz még nem káros. én pl azt is hallottam, h minden 20kg-ra testsúlyra kell inni egy liter vizet, tehát egy 60kg-os embernek napi 3 liter javasolt.

biztos annyi alapja van, mint a briteknek, de hát valaki csak kitalálta...

2009. ápr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem! A 20kgonként 1 liter víznak van alapja! Az a normális!


A brit kutatók me egy kitaláció, meg a svéd kutatók, meg az amerikai kutatók is! Ha névvel együtt hivatkoznának a személyekre, akkor hihető lenn, de így bárki bármit mondhat. Mondjuk én azt állítom, hogy azt olvastam, hogy a svéd kutatók rájöttek hogyan kell a patkányagyat emberbe átültetni. Na ki hiszi el? Kb ilyen az angol kutatós dolog is, így felelősség nélkül bármit lehet állítani, mert lenyomozhatatlan..

2009. ápr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
akkor már csak az a kérdésem, hogy lehet, hogy még mindig élek? legalább 3 éve minden nap megy 6-7-8 liter és semmi bajom.. nem kéne minden hülyeséget elhinni..
2009. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
nem kell aggódni. még két év kedves előző válaszoló.... ha hihetünk a statisztikának :D
2009. ápr. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
84%

:))...a negy liter viz az szerintem sok

en sem ittam regen valami sokat

es az orvosom mondta h napi ketto es fel az idealis

egy kisebb dietaval (pl reggeli es ebed kenyer nelkul ..) nagyon gyorsan lehet fogyni

persze ebbe benne van hogy nem szensavas....es vegyitve napi egy l zoldteaval en ha akarom ujabban ezek segitsegevel mostmar egy heten nyolc kilokat is le tudok adni...de mar nincs ra szuksegem. Szerintem hatasos csak a sejtjeid kell rahangolodjanak, es vigyazni arra h ne legyen tul sok a viz sem... mert nem egeszseges.

2009. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!