Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki probalta mar a 90...

Valaki probalta mar a 90 napos dietat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kell ilyenkor enni... hany orakkor...mennyit...:-?? mert en nem probaltam,de szeretnem csak suli kozben nehezebb! adna valaki tanacsot,aki mar probalta es szep lett a vegeredmen!?!?!legyi:)
2011. szept. 7. 11:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2011. szept. 8. 12:19
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt a diétát használom a 90 naposat. észérveket nem tudok felhozni, csak csinálom, a 46. napon vagyok és 6 kiló lement. Még ha 4 kiló lemenne nagyon örülnék, de már így is csini vagyok. Nem tudom h zsírból fogytam-e vgy izomból, a teszkós szatyrot még haza bírom vinni:) csinos vagyok, nincs narancsbőrőm, és eltűnt a háj nagy része. tehát nem hiszem h a szívem körül a diéta miatt még több zsír rakódott volna le...Próbáld ki, csak magadon tudod megtapasztalni. Nekem használ, nincs vele bajom.
2011. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%

az embereknek a rákkal és a háborúval sincs bajuk.

egyik nem látszik, kit érdekel jó úgy, másik meg messze van, megint csak kit érdekel..?


nem értem.. ha valaki fogy 6 kilót, akkor ez azt jelenti, hogy tudja kontrollálni a zabálását. de akkor ezt miért kell elba.szni azzal, hogy nem eszik rendesen fehérjét?

mert a 90 napos erről szól. 3 napig szénhidrátokat eszel, 1 nap meg állati eredetű fehérjét.

ahhoz meg gratulálok, hogy direkt rossz étrend mellett egészségesnek tartod magad. maradjon is így!

2011. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
A zöldségek, a teljes őrlésű gabonából készült kenyér, a gabonafélék és friss gyümölcsök noha ugyanúgy szénhidrátok, sőt a gyümölcsnek a cukortartalma is magas, mégsem váltanak ki negatív folyamatot. Ezen szénhidrátok cukorrá történő átalakítása (bontása) ugyanis fokozottan történik, melynek következtében a cukor lassan kerül a véráramba, így biztosítva a hosszan tartó energia ellátást.
2011. szept. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

gyümölcscukor: alapból májban (~50g) és zsírban raktározódik

CH minőségi és mennyiségi meghatározás nélkül (90 napos) ugrasztja a vércukrot, simán plussz energia lehet

4 naponta teljesértékű fehérje (90 napos) = minőségi éhezés -- zsírosodás.

2011. szept. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
Akkor is lefogysz 6 kilót ha levágod a kezed...ennyi
2011. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%
elég szemléletes példa!
2011. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo:Es akkor az orvosok miert ajanlottak,ha egessegtelen?
2011. szept. 11. 14:05
 19/24 anonim ***** válasza:

mert az orvosokat régen teremtette Az Igaz Isten, és már kerek 264 éve nem tökéletesek.

addig azok voltak, de ez a kor elmúlt O_O

2011. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%

olvassatok vegig ezt, es akkor talan megertitek,hogy miert szar ugyahogy van ez a dieta.

[link]

2011. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!