Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki probalta mar a 90...

Valaki probalta mar a 90 napos dietat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kell ilyenkor enni... hany orakkor...mennyit...:-?? mert en nem probaltam,de szeretnem csak suli kozben nehezebb! adna valaki tanacsot,aki mar probalta es szep lett a vegeredmen!?!?!legyi:)
2011. szept. 7. 11:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Egész sokan próbálták. Ha beírnád a keresőbe, te is látnád, meg az eredményt is.
2011. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha beírod a keresőbe, hogy: 90 napos diéta, annyi kérdést találsz (természetesen a válaszokkal együtt), hogy belefogysz' ha mind elolvasod.
2011. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo: szeretem a vicces embereket;)) koszi :P
2011. szept. 7. 16:47
 4/24 anonim ***** válasza:

második vagyok

Nem vicceltem!

Az internet olyan nagymértékben lustává tesz titeket, hogy egyszerűen hihetetlen. Több oldalnyi kérdést feltettek már a 90 napos diétával kapcsolatosan, de még arra is lusta vagy, hogy keress. Nagyon szomorú:(

2011. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hat igen,nagyon szomoru hogy igazad van ! nah koszi megegyszer:D:D
2011. szept. 7. 17:50
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

jah, 2. válaszoló szójátéka tetszetős :)


Kedves Kérdező, igen, sokan próbálták.

keress rá a diétára, elég jól le van írva, hogy milyen nap miket lehet enni (haha..). arról nem szól a dolog, hogy mennyit. miért szólna? ezen valaki legfeljebb pénzt keres, ki tudnak nyomtatni szennylapokba még pár oldalt, mi a ráknak tennék bele, hogy milyen fizikai aktivitású, korú, nemű embernek mennyit kéne ennie? hát semmi köze ennek ajánlott táplálkozáshoz, ez egy modern kori baromság, amivel az sem lenne meglepő, ha csak azt akarnák letesztelni, hogy mennyi szerencsétlent lehet egy teljesen rossz étkezésre rávezetni a fogyás reményében.


végül, akiket olvastam vagy beszéltem velük, egy hölgyet leszámítva, aki éppen sikeresen leadott pár kilót (és egy rokona is) bár azt végül nem erősítette meg, hogy ez zsírból történt volna, vagy az izomzata csappant meg, a többiek minden minőségi éhezéssel kapcsolatos egészségkárosodásról beszámoltak: zsírosodás, rosszullét, gyengeség, diéta utáni tömegnövekedés (zsírban, tehát hízás).


azt hiszem mindenre válaszoltam.

2011. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo: ............szoval akkor nem erdemes megprobalni ?
2011. szept. 7. 18:08
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

huhh.. olyan fura. nekem annyira evidens, hogy nem.


nem, valóban nem. teljes értékű táplálkozásra van szüksége a szervezetednek, ha van pénzed célszerű ezt meg is adni magadnak. az energiabevitelt úgy állítani, hogy a szervezeted használjon fel a saját tartalékaiból is, és edzeni mellé, hogy ez ne izomfogyasztás legyen, hanem zsír. ennyi.

2011. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Akkor mit tehetek??(pedig a 90 napost sokan dicserik)
2011. szept. 8. 11:33
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

én is leírtam, vitatkoztam fórumon olyan hölggyel, aki nagyon nagyon meg volt elégedve vele.

de igazából egy érvet nem tudott írni, azon kívül, hogy tömeget vesztett, tehát nem volt túl értelmes vita..

én meg azt mondom, hogy nem szeretem a sz.art, csak mert milliárd légy dicséri.


egészségtelen és kész.

egyébként annyit egyél, amennyire a szervezetednek szüksége van. ha tömeget akarsz csökkenteni, akkor valamivel kevesebbet. mellette meg edzés, pláne ha fogysz.

ennyi, semmi spéci dolog nem kell, csak az emberek többségének a tudatos, megtervezett étkezés már önmagában spéci.

2011. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!