Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon kenyérre mit...

Szénhidrát napon kenyérre mit szoktatok kenni?

Figyelt kérdés
nem édesere gondoltam,mint pl. nutella, lekvár.
2009. ápr. 18. 08:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pl nem 90 napig kell diétázni, hanem addig ameddig el nem éred az eredményt amit akartál, aztán meg csinálsz egy teljes életmódváltást. Lemondásokkal jár, de meg lehet csinálni, enélkül nem megy... Ezek miatt van h fogyókúrázni kell...
2009. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Sziasztok! En ugy tudom, h a padlizsan, es ezzel egyutt minden zoldseg, ami sutve vagy fozve van, a 90 napos dietaban csak kemenyito napon ajanlott. En mar masodjara csinalom ezt a dietat. Nekem masfel ev utan sem lett annyi a sulyom, mint amikor az elozot abba hagytam. Az ami vissza jott, csakis azert, mert megvaltozott a korulmenyem. Kevesebb mozgas, kevesebb stressz, tobb eves. De az en megfigyelesem a dieta alatt az volt, h a gyumolcsnap utan lett a sulyom kevesebb nagyobb mertekben. A tobbi napon le fol megyegetett. Es persze a reggeli gyumolcs. Joval kevesebb a kaloria bevitel. Azert meg annyit fuznek az elobbiekhez, h aki ezt mar vegig vitte legalabb egyszer, ugy, h azert 90 nap alatt volt biztos mindenkinek vendege, v epp o ment mashoz, volt tarsasagban, unnepek is eshettek bele, annak van kitartasa, nem erdemli meg a durva jelzoket.
2016. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Na ez jo regi tortenet! Csak most latom. 😊
2016. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!