Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon kenyérre mit...

Szénhidrát napon kenyérre mit szoktatok kenni?

Figyelt kérdés
nem édesere gondoltam,mint pl. nutella, lekvár.
2009. ápr. 18. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez jó kérdés, mert pl. én lekvárt kenek, de ha már szénhidrát nap van veszek fornettit :)
2009. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Gratulálok kedves kérdező!

Nagyon okos vagy!

Attól hogy 90 napos diéta, és elméletileg mindent lehet enni, csak szétválasztva attól függetlenül nem kell minden szemetet összezabálni!!! Tudod ez a diéta marha jól hangzik, csak éppen annak a kevés embernek akinek sikerült vele eredményt elérni ők azért kicsit tovább gondolták a dolgokat, és pl nem ettek fehérlisztből készült cuccokat, cukrot, nutellát és az ilyen szemetet...

Ha így állsz hozzá a fogyáshoz akkor nyugodtan hagyd abba, mert ez ebben a formában csak a lelkedet nyugtatod meg, de nem fogsz elérni semmit.

2009. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Igaz nekem már véget ért a 90 napos diétám, de előszeretettel csináltam padlizsánkrémet. Megsütöd a padlizsánt, keverőtálban hozzáadsz még ízlés szerint vöröshagymát, kis olajat, citromlevet, só, bors, kis áztatott zsemle.


Petranova

2009. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Petranova: Ez a padlizsánkrém jól hangzik asszem ettem már ilyet, tuti cucc.


Ha eredményt akarsz akkor ne egyél kenyeret meg cukrot se!

2009. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

kedves 2. agyatlan válaszoló: mivel nem tudod,h miért kérdeztem,minek okoskodsz bele. ugyanis én már csinálom ezt a diétát, a felénél tartok, és ha tudnád, mennyit fogytam csak csodálkoznál. és ne is voltam 100 kg. a kenyér meg amúgyis megengedett minden nap,kivéve gyumolcsnap. én nem szoktam enni,csak szénhidrát napon.ha tudád a kevés eszeddel,h a kenyér szénhidrát,akkor nem hápognál bele olyan dolgokba,amikrol nincs fogalamad.

Petranova és az elso válaszolónak pedig koszonom a válaszokat.

2009. ápr. 18. 19:19
 6/13 A kérdező kommentje:
ja,az utolsó válaszolónak: mindegy,h kenyeret vagy tésztát eszek szénhidrát napon,mert mind2 szénhidrát, és majdnem 1forma hozzávalók vannak mind2ben.
2009. ápr. 18. 19:22
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Petranova, a 90 napos diéta melyik szakkönyvben van benne?


A táplálkozástudomány nagy szakértője... vagy inkább az elesett lelkek ügyes ápolója?

2009. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak totál igaza van (bár ne lenne :) ), kár lepontozni.

Egyébként ő is - mint mindenki- csak neked akart segíteni, még ha ezt picit nyers stílusban is teszi az ember.

Egyébként gratulálok a fogyáshoz (őszintén), remélem meg is tudod tartani majd.


Jah és én is nagy padlizsánkrém-rajongó vagyok :D

K.

2009. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

kedves 2. agyatlan válaszoló: mivel nem tudod,h miért kérdeztem,minek okoskodsz bele. ugyanis én már csinálom ezt a diétát, a felénél tartok, és ha tudnád, mennyit fogytam csak csodálkoznál. és ne is voltam 100 kg. a kenyér meg amúgyis megengedett minden nap,kivéve gyumolcsnap. én nem szoktam enni,csak szénhidrát napon.ha tudád a kevés eszeddel,h a kenyér szénhidrát,akkor nem hápognál bele olyan dolgokba,amikrol nincs fogalamad. "


(2. válaszoló vagyok)

Kedves kérdező:

Ha már ilyen profi vagy biztosan tudod hogy van egy olyan dolog mint a glikémiás index, minél magasabb ez a szám annál könnyebben szívódik fel a szénhidrát a 100 az a dextróz azaz szőlőcukor. Ez alapján különbség van szénhidrát és szénhidrát között. Továbbá a szénhidrátoknak van egyfajta minősége is mivel pl a basmati rizs sokkal jobb mint a fehérliszt a fehérliszt ugyanis nem ad akkora energiát mint a rizs és könnyebben megy zsírba is például. Nem beszélve az egyszerű cukrokról amik szintén nagyon hamar rakodnak zsírba. Ezért van az hogy aki komolyan diétázik az nem eszik fehérlisztet, cukrokat és egyéb ilyen szennyeket...


És akkor most gondolkozz el h ki az agyatlan mert szerintem én kicsit többet tudok erről mint amennyit te...


Amúgy most hétfőn kezdek diétába és kb 1 hónap alatt 11%-ról leviszem a testzsíromat 6-8% környékére, és ez nem vicc. Meg is csinálom!

2009. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
csak,ha tudnád,ha megvonsz magadtól olyan dolgokat,amiket szeretsz,és még a diéta is megengedi,90 napig bírni fogod igen.de mi lesz a 90 nap után?tomni fogod magadba azokat a dolgokat,amiket kihagytál a diéta alatt és végul rájossz,h teljesen feleslegesen csináltad a diétát,mert épp úgy visszahízod.nekem nem az számít,h mi a kulonbség a szénhidrátok kozott,mert,ha fogyok,akkor teljesen mindegy,h melyiket eszem. és,ha úgy gondolkoznék a diétával kapcsolatban,mint te,már rég feladtam volna és nem lennék nagyon buszke az eddig elért eredményeimre.
2009. ápr. 20. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!