Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csapó háromra is pici baki a...

Csapó háromra is pici baki a kezdésnél, ettől mehet még?

Figyelt kérdés
Tegnap is próbáltam követni a fehérje napot, de sajnos nem jött össze. Ma megint neki veselkedtem, de még egyszer nem akarom megismételni, holnapra. Reggel veszekedtünk, délig összesen három harapásnyi almát ettem ( családi okok miatt, veszekedés, stb. ), de mivel utána nem lehet, jött a mikróban sült tojás egy tömlős sajttal. Ezek után becsábultam egy utolsó pohár kólára, de mivel annyira szédültem ilyen kevés kaja miatt és a tej sem segített, be kellett nyomnom a szénhidrát napra vett kakastaréj nevezetű péksütit... Ettől még jöhet holnap a keményítő nap zöldségekkel? Mert ha ezek után jól csinálom a 90 napot, csak jó lehet, nem? Egy 17 éves, 105 kilós lány.
2009. ápr. 9. 16:57
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Dá. Remek gyüminap, fehérje nap is túlélve, holnap zöldség... Reméljük összejön. -1,5 kilónál járok, és bár újrakezdtem, talán benne van az előtte való 4 nap is, s talán a Mekis idegroham nem ártott annyit :)
2009. ápr. 24. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!