Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csapó háromra is pici baki a...

Csapó háromra is pici baki a kezdésnél, ettől mehet még?

Figyelt kérdés
Tegnap is próbáltam követni a fehérje napot, de sajnos nem jött össze. Ma megint neki veselkedtem, de még egyszer nem akarom megismételni, holnapra. Reggel veszekedtünk, délig összesen három harapásnyi almát ettem ( családi okok miatt, veszekedés, stb. ), de mivel utána nem lehet, jött a mikróban sült tojás egy tömlős sajttal. Ezek után becsábultam egy utolsó pohár kólára, de mivel annyira szédültem ilyen kevés kaja miatt és a tej sem segített, be kellett nyomnom a szénhidrát napra vett kakastaréj nevezetű péksütit... Ettől még jöhet holnap a keményítő nap zöldségekkel? Mert ha ezek után jól csinálom a 90 napot, csak jó lehet, nem? Egy 17 éves, 105 kilós lány.
2009. ápr. 9. 16:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudj, de semmi értelme annak, amit csinálsz. Teljes mértékben hiányzik a kitartásod és az akaraterőd. Mikróban sült tojás tömlős sajttal? Kakastaréj? Miről beszélünk?


Először nagyon alaposan el kéne olvasnod, mi az a fehérje, mi az a szénhidrát. Utána el kéne gondolkozni azon is, hogy miféle táplálék tartozik egyátalán a "nem szemét kaja" kategóriába. Valószínűleg már annyira rá vagy ezekre kattanva, hogy a gyors és drasztikus váltás csak és kizárólag kudarccal végződhet. Ezért azt ajánlom neked, hogy fokozatosan formáld át az étrendedet. Először csak kis saláta, majd kenyér először barna kenyér, majd teljes kiőrlésű, majd abonett, stb... Közben kezdj el finoman mozogni is. Először séta, utána kicsit gyaloglás, utána iratkozz be a konditerembe és futógépen gyalogolj 30 percet, aztán 45-öt, aztán egy órát. Ezalatt lassan hagyd el az összes péksüteményt, kerüld a feldolgozott ételeket, igyál tiszta vizet, szedj vitamint. Ne kapkodj! Csinálj tervet! El kell fogadnod, hogy a 105 kilós testsúlyodat _legalább_ 1 év lesz, amíg ledolgozod normális szintre. A fokozatosság a kulcsszó, ezt ne felejtsd el és menni fog! Átgondolt diéta nélkül bele se kezdj! Sok kitartást kívánok!

2009. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
egyetérteka az elottem szólóval. amúgy mi az a kakastaréj péksuti? nem lehet enni szénhidrát napon péksutit? én szoktam. tudom,h nem itt kellene kérdeznem,de kíváncsi lennék rá.elore is koszi.
2009. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Holnap kitartom rendesen a fehérje napomat... Egyébként a mikróban sült tojással mi a probléma? Legalább olaj sincsen alatta... nem?
2009. ápr. 9. 18:46
 4/21 anonim válasza:
igen az akarat hiányzik itt sajnos:( amíg igazán elnem döntöd magadban és 100% beleadsz h sikerüljön nem fog össze jönni:S hidd el egy ideig szenvedés de pár hét után észre sem veszed és megy minden mint a karikacsapás;)
2009. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
sikerult betartani?
2009. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Holnap kezdek. De mostmár tényleg :)
2009. ápr. 15. 18:16
 7/21 anonim ***** válasza:
na sikerult az elso nap?
2009. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Teljesen. Persze volt egy kis zavar, de annyira nem lényeges. Mivel én naponta ötször eszem, azaz így ötvözöm, íme a mai napi menüm:


1 étkezés - 9:00 : 2 mandarin

2. - 11:00 : 1 mandarin, 0,33 literes 100%-os almalé

3. 13:00 : 5-6 parizer (asszem)

4. 15:00 Most - 20 dekácska csirkemájacska főzve szimpla ételízesítős vízben.

5. 17:00 - fél liter 1,5 százalékos tej


És most megyek sétálni :)

2009. ápr. 16. 17:34
 9/21 anonim ***** válasza:
s sikerult a 2. és3. napot is betartanod?
2009. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
a 2.-at még viszonylag, bár egy picit megtévejedtem, a harmadik pedig katasztrofális volt... Szóval most épp bekeményítek rá...
2009. ápr. 19. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!