Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csapó háromra is pici baki a...

Csapó háromra is pici baki a kezdésnél, ettől mehet még?

Figyelt kérdés
Tegnap is próbáltam követni a fehérje napot, de sajnos nem jött össze. Ma megint neki veselkedtem, de még egyszer nem akarom megismételni, holnapra. Reggel veszekedtünk, délig összesen három harapásnyi almát ettem ( családi okok miatt, veszekedés, stb. ), de mivel utána nem lehet, jött a mikróban sült tojás egy tömlős sajttal. Ezek után becsábultam egy utolsó pohár kólára, de mivel annyira szédültem ilyen kevés kaja miatt és a tej sem segített, be kellett nyomnom a szénhidrát napra vett kakastaréj nevezetű péksütit... Ettől még jöhet holnap a keményítő nap zöldségekkel? Mert ha ezek után jól csinálom a 90 napot, csak jó lehet, nem? Egy 17 éves, 105 kilós lány.
2009. ápr. 9. 16:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2.on miért tévejedtél ? és miért volt katasztrófális a 3. nap? én azt szeretem a legjobban,tésztafélék,péksutik
2009. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
2. nap volt egy leveses kinézetű kis zöldborsófőzelék, de fehér volt, mintha tejes lett volna... meg félhüvelykujjnyi virsli... Tegnap meg shake... Kis sültkrumpli... ma viszonylag bírom... csak most készült máj... Kalács van, csokis lével leöntve, szóval nagyon finom lehet... :S
2009. ápr. 19. 14:42
 13/21 anonim ***** válasza:
2. nap fozelék???hát ja,a fozelékek tejjel készulnek. na már megint hibáztál,tényleg ki kellene vmi mást próbálnod,mert sztem ez nem nagyon neked valo,legalábbis addig nem,míg nincs akaraterod + kitartásod. amúgy fozeléket nem is lehetne nagyon enni,és keményíto nap miért ettél virslit?szénhidrát napon ehetsz abbol a kalácsbol,de csak keveset.
2009. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Teljesen reménytelen.
2009. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint is, főleg, mert egészségtelen és hülyeség az egész :)
2009. ápr. 19. 18:07
 16/21 anonim ***** válasza:
na ebbol a válaszbol láti,h nincs kitartásod,mert ha mindenki így állna hozzá,akkor nem lenni ennyi sikeres diétázó,mint most
2009. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
már nem folytatod?
2009. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De... Sajnos muszáj... De legalább elejéről kezdtem, tehát most ez a 2. nap. Eddig nem volt baki, csak tegnap, mivel szokatlan volt 6 után nem enni, ettem fél szelet bundáskenyeret. Mivel kenyeret szabad minden nap egy szeletet, ez pedig tojással készült csak, ehető volt így protein napon...
2009. ápr. 21. 14:34
 19/21 anonim ***** válasza:
6 után? bundás kenyeret? ja,igen megengedett az 1 szelet kenyér ,de az elhagyásával nagyobb eredményt érsz el.ha mégis eszel kenyeret,akkor ne este,hanem dél korul vagy kora délután.és a 6 utáni evést felejtsd el!!!!
2009. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
na még bírod?
2009. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!