Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha kihagyok egy gyümölcsnapot,...

Ha kihagyok egy gyümölcsnapot, nagy gond? Ugyanis egésznapos elfoglaltságom lesz akkor.

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira elfoglalt leszel, hogy aznap nem is eszel semmit?? Nem értem! Enni kell valamit. Ha nem gyümölcsöt, akkor valami könnyűt. Egy kicsit lehet bűnözni minden fogyókúrában, csak ne halmozd, vagyis ne nap,mint nap, mert akkor dugába dől az egész.
2009. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem nagyon értem. Egész napos elfoglaltságod lesz és akkor nem is fogsz enni semmit?

Mert ha arra gondolsz, hogy majd alma helyett bekapok egz hamburgert menet közben, akkor ennyi erővel eheted az almát is. Gyümölcslét is lehet inni menet közben is. Vezetés, utazás közben is lehet enni egy-egy banánt, körtét. Ha tárgyalás lesz, az sem tart egész nap és ott is vannak szünetek. Meg lehet oldani, ha nagyon akarod.

2009. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én vagyok a hülye, de szerintem úgy gondolta, hogy helyette rendes ételeket enne...vagy nem?!?!:D

De szerintem ha kihagyod egyszer, és helyette könnyebb kajákat eszel, az nem gond...nem hiszem, hogy ezen áll vagy bukik a fogyókúrád...de azért mindenből csak mértékkel :)

sok sikert ;)

2009. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, így értettem. Köszönöm a választ/válaszokat.

Elnézést kérek a korábbi válaszolóktól, legközelebb pontosabban leírom, mit akarok ;)

2009. márc. 31. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!