Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire veszélyes ez a diéta...

Mennyire veszélyes ez a diéta egy 15 éves lányra?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm szentül hiszi, hogy ő kövér, mert a hasán lévő bőrt összetudja csípni az ujjával, így belefogott ebbe a diéta. Természetesen semmit nem mozog mellé. Egyébként 160cm/50kg. Szerintem feleslegesen kínozza magát, (nehezen bírja, pedig hétfőn kezdte) de inkább azért aggódok, hogy nem túl korai egy ilyen diéta. Okozhat neki valamilyen gondot?
2009. márc. 22. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
160/50 valóban elég sok igy nem árt egy kis fogyókúra. A 90 naposnál én nem ismerek könnyebb és egészségesebb kúrát lehet valmit rosszul ccsinál hiszen mindenből annyit ehet mint akar csak a szétválasztásra kell ügyelnie. Természetsen nem káros, nem úgy mint aki futással tönkreteszi az izületeit közben meg issza a porokból álló szteroidos italokat.
2009. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
könnyebb és egészségesebb?életmódon kell változtatni nem pedig egyik nap csokit zabálni másiknak meg csak gyümölcsöt...sztem ez hülyeség...és 50 egyáltalán nem sok..te jó ég szted mennyi legyen 40?áááá
2009. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"160/50 valóban elég sok..." O.O MI VAN???

"És természetesen nem káros, nem úgy, mint aki a futással tönkreteszi az izületeit." LOL, jót röhögtem.

Te nagyon okos lehetsz...


A barátnődnek egyáltalán nincs szüksége ilyenekre, mint a 90 napos, más szeretne annyi testúlyt elérni, mint ami neki van most.

2009. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj neee 15éves, még javában fejlődik, alakul a teste, figyeljen arra h kevesebb édességet több gyümit meg zöldséget egyen és menjetek el futni délután v sétálni vagy valami, amúgy meg nem kövér, semmilyen diéta nem kell!!!
2009. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lebeszélni úgy sem lehet, de azért figyelek rá, ne hogy túlzásba vigye. Egyébként valahol én rontottam el őt, mert én 155/40 vagyok (nem diétával, csak egyszerűen ennyi vagyok, és kész, pedig sokat eszek), és lehet hogy azért érzi azt, hogy ő túl sok. :S
2009. márc. 22. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:

160/50 kg sok? úúúúristen. ha felkapna 10kgt akkor sem lenne kövér.sőt. tulsulyos sem oO

én 18 kgt adtam le 13 évesen 1 év alatt,és életben vagyok..: D [nemtornáztam énsem]

2009. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is össze tudom csípni a BŐRT a hasamon, 151cm/42kg, akkor most én is kövér vagyok? Jó tudni :-D


Te, figyelj, a barátnőd egyáltalán nem kövér, nem tudnád lebeszélni erről valahogy? Keressetek valami közös elfoglaltságot, mondjuk járjatok el aerobic-ra, vagy hastánc tanfolyamra, vagy valami más tánctanfolyamra. Egyből elfelejtené ezt a butaságot. Pláne, hogy 15 évesen még fejlődik a szervezete.


Az első válaszoló is "nagyon okos" lehet, neki csak azt tanácsolom, hogy menjen már el agytornára vagy matekozni egy kicsit, és számolja ki, hogy hogyan oszlik el egy adott súly egy adott magasságnál, és ne ösztönözzön itt senkit pálcika kinézetre, vagy inkább ássa el magát.


Kérdező, visszatérve hozzád, igen, okozhat neki gondot, az emésztését tönkreteheti már fiatalon, amit nem biztos, hogy majd vissza tud csinálni, aztán járhat belgyógyászatra rendszeresen. Ha esetleg célzottan nem hallgat rád, akkor a fentieket javaslom, egy közös mozgásos tanfolyam, aerobic, tánc, nálunk most plakátolták ki, hogy hastánc tanfolyam indul, lehet, hogy én is megyek.

2009. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ugyis nehezen birja mar az elso heten, akkor elobb-utobb abba fogja hagyni a dietat. Ez a 90 napos amugy is azoknak jo, akiknek van mibol leadniuk, van sulyfelesleguk. A baratnodnek viszont nincs ugye mibol fogynia, es merges lesz majd, hogy 2-3 hete csinalja majd mar, de egyetlen kg nem megy le, esetleg minimalis!:))) Majd meglatod hogy igazam lesz.

Csupan divatozni akar, de inkabb mozogjon, ne ehezzen.

2009. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!