Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van értelme? Ha igen, lenne...

Van értelme? Ha igen, lenne akaraterőm, de most elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 175cm, most kb. 71-72 kiló.

Igazság szerint már január közepétől elkezdetem a diétát anyuval. De valójában(!)úgy febr. óta. És ha úgy nézzük, a gyümölcsnapot most kezdjük csak majd holnaptól igazán betartani (mert eddig a gyümölcsnapot /csokis/müzlivel korrigáltuk). A fogyásomat illetően 76-ról 70kg lettem. Most pedig 71-72kg vagyok. Sok negatív kritikát olvastam mostanában a diétáról,"akaratlanul" is. Lehet sikeres a diétám, reggelente 2 almával, ebéd és vacsi (ami 6 előtt van) a napnak megfelelően,+ némi mozgással? Mennyi idő kell, hogy leadjak 7-8 kilót?


2009. márc. 18. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Azt mondják, a heti fél-egy kiló fogyás a normális. Igy kb. két hónap alatt lehet 8 kilót lefogyni.

Úgy csináld, hogy délelőtt, reggel egyél csak szénhidrátot. Ebédre egy kis saláta, leves, soványhús vagy főzelék, vacsorára meg valami fehérje. Ha közben megéhezel egyél egy-egy gyümölcsöt. És 2 liter vizet igyál meg. Ha ezt betartod, tuti le fogsz fogyni. Ja. És nem árt, ha hetente 4-szer legalább 45-50 percet mozogsz is valamit, amikor is zsirégető tartományba kerül a pulzusod.

2009. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hogy érted h reggel szénhidrátot?

mert az én 90-en napos diétámban szó sincs ilyenről

2009. márc. 18. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az elso válaszoló nem a 90 napos diétára írta a választ. Igen,sikeres lehet a diéta,ha úgy fogod csinálni. az jó lesz,ha felhagytok a csokis muzlivel gyumolcsnapon,mert az inkább a szénhidrát nahoz tartozik,tej nélkul. mindenkinél máshogy van a fogyás,én 5 kg-t 2 hét alatt adtam le. valakinél olvastam,hogy 1 hónap alatt adott le ugyanennyit.
2009. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze. Felhagy(t)unk a csokis müzlivel, am tej nékül ettük. Nem úgy van, hogy egy hónapban 5 kiló a normális fogyás?

És köszi a választ!:)

2009. márc. 21. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!