Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy nőnél szebb a lapos has,...

Egy nőnél szebb a lapos has, mit egy pici pocak?

Figyelt kérdés

Miért akar minden nő lapos hasat?Általánosságban kérdezem,mert mindenüt azt olvasom,és hallom hogy lapos has a nőknek!

Miért olyan fontos ez?Nameg még kockás is legyen!

A legtöbben állandoan fogyoznak,és erről álomodnak.

Egy picit kidudorodo pocak,akkora tragédia lenne?

Elölre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 12. 21:39
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Sziasztok! Én nemrég szültem, és a terhesség alatt, amikor még csak épp hogy látszott a pocim, már akkor odavolt a párom tőle, és ki is jelentette, hogy annak a pocinak meg kell maradnia :) Olyan alkatom van, hogy hátulról nem is látszott a nagy hasam, és a szülés után pár órával már nem mondták meg rólam, hogy szültem. Annyira lapos lett a hasam újra, hogy még én is sajnálom, hogy nem maradt semmi a pocakomból. Úgyhogy kedves kérdező, szerintem nem kell az a tökéletesen lapos has, a kockák meg főleg nem. A férfiakat megbolondítja a pici husi rajtunk, főképp ha mondjuk hastáncolunk nekik, nem a kockákat akarják nézegetni :)
2009. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!