Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mindent betartottam, nem...

Mindent betartottam, nem vétkeztem és csak 9 kg-t fogytam, miéééért?

Figyelt kérdés
holnap végzek a 90 napossal,12 kg-t szerettem fogyni,de 2 hónap után teljesen leállt a fogyás,nem adtam fel,nem vétkeztem,de nem ment tovább?miért?más is tapasztalt ilyet?hogyan tovább?
2011. ápr. 14. 18:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Csináltam 1,5 éve én is 9et fogytam, DE valahol akkor azt olvastam hogy amennyiben folytatod, a délig csak gyümölcsös projektet, lemegy még 3 kilo :) És az a te esetedben, pont 12 lesz! Ne csüggedj!!! Én amikor befejeződött nem csináltam tovább a gyümölcsös dolgot, mégis fogytam további három, kilót (bár ennek lehet köze a terhességhez is)

Most újra nekilátok, holnap kezdek :) Kíváncsi leszek most mennyit sikerül leadnom, mert most 3 kilóval könnyebb vagyok mint akkori kezdő súlyom :)

2011. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Testkontrollra allj at, konnyebb mint a 90 napos, de hasonlo. Nekem nem volt erom a 90 naposhoz, minden elismersem :)


sok sikert!

2011. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!