Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Vétkeztem. Mit tegyek?

Vétkeztem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este hány percet tekerjek biciklin?? ha megettem 4 karé kenyeret vajjal és haméval, + megittam 4x 2dl kólát :S:S
2009. febr. 27. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én a héten 3nap bűnöztem... mondjuk én nagyon szigorú voltam magammal előtte! Tekerj 1órát vagy nem tudom! De ettől még nem fogsz hízni! Én is megilyedtem a 3nap után, de nincs gáz... bár én csak 1,5hete csinálom xD
2009. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Talán másképp kellene fogyókúráznod, mert így rengeteg időd fog elmenni bűntudattal, önostorozással, és egyálztalán a fogyókúrával való foglalatoskodással, amikor csinálhatnál valami értelmesebbet is.... Az önbizalmadnak, személyiségednek nem tesz jót, ha "vétkezésnek", akaratgyengeségnek éled meg az evést.


Először is vizsgáld felül az egészet: kell Neked fogyókúrázni, vagy csak az zavar, hogy nem vagy fotómodell-alkat?

Másodszor: ha arra jutsz, hogy - egészséged szempontjából - kell fogyókúráznod, válassz kevésbé szigorú módszert mert akkor kisebb az "evásroham" valószínűsége.

Harmadszor: a testmozgást is úgy csináld, hoyg valamilyen szinten élvezd - pl. közös torna másokkal, ami egyben "társasági esemény" is, mert ha csak önkínzás, akkor csökkenni fog a kedved...

Negyedszer: igyekezz minél kevesebbet otthon lenni egyedül, járj sok helyre, mert az ember otthon éhezik meg legkönnyebben, ha nem foglalja el magát. Viszont ha dolgozik, tanul, pörög, ide-oda jár, kevesebbt eszik.

2009. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát ja, ha bűnöztél az azért volt, mert azt jelenti, hogy éhes voltál. Az pedig pont a diéta vagyis életmódváltás lényege, hogy ne éhezzél. Talán másfélét kéne próbálnod.
2009. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj, hogy mindig fogsz bunozni. Ugyanugy, ahogy tegnap se tudtad megallni, hogy ne egyel, maskor se fogod tudni kibirni.

Ne eheztesd ennyire ki magadat, mert amikor bunozol, akkor ugyanugy visszajon amit leadtal elotte.

Ne ehezzel, igy nem lesz jo.

2009. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen, én is a többiekhez hasonlóan úgy látom, hogy ha büntetésnek fogod fel a fogyókúrát, úgy elég kevés az esély arra, hogy eredményes legyen.
2009. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
ha tényleg fogyni akarsz akkor ha éhes vagy eszel mondjuk zöldséget meg húst ez helyett este. De így nem fogsz fogyni max tartod a súlyod hetekig mialatt fogytál volna már 2 kilót. Legyél magaddal szigorúbb és mondjuk jelölj ki egy napot mikor délelőtt eszel pl csokit egy kicsit vagy amit szeretnél. Meg persze torna melette.
2009. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 3. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Szégyeld magad!!! :)
2009. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jóisten :o 4 karé kenyeret vajjal és haméval, + 8dl kóla.. azigen:DDDDD
2009. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!