Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért vagyok éhes a 2 marék...

Miért vagyok éhes a 2 marék földimogyoró és a lenmagos joghurt után?

Figyelt kérdés
Ezt ettem vacsorára,elmúlt már 20 perc.Eszek,és közben éhes vagyok.Talán mert kevés a szénhidrát?
2009. febr. 12. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem-nem...

a) Ha cukros joghurt volt akkor azért mert hirtelen megdobta az inzulinszintedet, ami ugyanilyen hirtelen lezuhant- ilyenkor éhséget érzel. (Az egyszerű szénhidrátok is így viselkednek)

b) Sós volt a mogyoród

c) Kevés folyadékot ittál.

d) az ebéded a hunyó-ld szénhidrátok.


Melyik? :)

2009. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Mert gondolom amugy is ehezel, es ez nem valami sok vacsorara. Ha napkozben is ilyen keveset eszel, akkor ne csodalkozz.
2009. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt sós a mogyoró,a joghurt egyszerű,tehát nincs benne cukor,ma megittam 2 liter vizet. Mi az a hunyo vmi szénhidrát? Hát,nem ettem valamennyit,de nem is sokat mozogtam,szóval nem hiszem h azért. Még most is ennék valamit,de azért nem olyan erős az éhségérzet.
2009. febr. 12. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan ez melyik idióta fogyókúra? 10 dkg mogyoróban annyi energia van, amennyi egy felnőttnek elvileg egy napra eléd. És mogyorót? Ráadásul vacsira?? Ettől nem fogsz sosem jól lakni, de sztem fogyni sem.

Az ebéded a hunyó egyébként azt jelenti, hogy az ebéded a bűnös, tehát abban volt szénhidrát, és azért esett le a vércukorszinted.

Sztem vacsira nem ilyet kéne enned, hanem pl két csirkemellsonkás kenyépótlót (nem tudom mi az igazi neve, rozsos és kicsit az Abonettre hasonlít...), mert azután lb nem vagy éhes.

2009. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!