Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért építi le a szervezetet...

Miért építi le a szervezetet a 90 napos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

[link]

Mindenképpen érdekes lehet azoknak akik gondolkoznak rajta, vagy elkezdtek egy 90 napos diétát.

2009. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert 90 napos. Ez a szervezet szempontjából baromi kevés idő, hiszen ahhoz, hogy valaki meghízzon is kell legalább egy év, de inkább több, ehhez képest tizedannyi idő alatt akar lefogyni a sok birka. Nyilván megterheli a szervezetet.
2009. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Az első által adott linkben így magyarázzák meg meg, hogy miért ne használj 90 naposat:

"küldj már egy képet magadról te szánalom, hadd röhögjelek körbe!

közben meg gondolkozz el a csökkent agyaddal, mi történt volna ha valami szakszerűt csinálsz, nem egy ilyen elmebeteg baromságot. a cikket felfogtad, húgyagyú?"


Ezek után és nem nézném meg az adott linket. A diéta az diéta, nem így kell étkezni mindig, csak arra jó, hogy lefogyj. Mellete tornázni kell és átállni utána az egészséges életmódra. Sokan megírták már, hogy miért nem tudnak normális körülmények közt lefogyni, de ez sosem érdekelte az ellenzőket, hisz általában ők nem is voltak soha túlsúlyosak és sokszor előítéleteik vannak a túlsúlyosakkal szemben.

Nme egészséges valóban, mert nem kapja meg a szervezet minden nap a szükséges tápanagyokat, de ezerszer egészségesebb mint a népesség 99%-ának jelenlegi életvitele.

2009. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Valóban, az általam belinkelt cikkben az író kissé sajátosan ír. Az idézett szöveg NEM konkrétan arra a kérdésre ad választ, hogy miért ne csinálják a 90 napos diétát, csupán egy komment, (meg persze több is van...) ahol szerintem is durva írásnemet és obszcén szavakat használt. Hozzáteszem, akinek a hozzászólására válaszolt, az sem ír különb módon...;)

A cikk végén 5 pontban van összefoglalva hogy miért okoz több kárt mint hasznot ez a diéta.

Ezek után mindenki döntse el, hogy jobb alakot szeretne, vagy "csak" súlyt veszíteni.


Üdv., "az első"

2009. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak azt nézzük, hogy a 90 napos diéta elrendezése:

fehérje-szénhidrát-keményítő(szénhidrát)-gyümölcs(szénhidrát)-víz(semmi)

...Akkor látni lehet hogy a fehérje, ami az izmokat alkotja, csak minimálisan jut be a szervezetbe, zsír sehol, viszont a szénhidrát, amitől szépen nőnek a zsírpárnák, az majd' minden nap megvan. Ergo az izmok szépen éheznek, a zsírpárnák meg megkapják szépen azt, ami nekik kell.

Csatlakozok az előttem szólóhoz. Ha az a cél, hogy bármi áron kevesebbet mutasson a mérleg akkor ok, de ha számít, hogy a zsír fogyjon ne az izom és egészséges maradj akkor sztem TILOS.

2009. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a szervezetünk pont az ellenkezőjét igényli. Tehát éppen azt, hogy mindenből apránként mindent megkap, azaz változatos étkezés. A 90 napos diéta ennek homlokegyenest ellentmond. Persze én nem vagyok a diéta ellenzője, de ne csodálkozzon rajta a diétát vállaló, hogy lesz mellékhatás! Nos, én úgy vélem, hogy ez a kúra természetes velejárója. Elárulom, hogy a feleségem is ezt a diétát csinálja december eleje óta. 8 kilót fogyott, kicsit kisebb lett a cicije, de a popsija is! :-)

-illéspityu-

2009. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom mit értesz azon, hogy leépíti a szervezetet?! Nekem pl nem épített le semmit! Sőt még az izomzatomat sem! Amúgy a helyes sorrend fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümölcs. A víz nap nem kötelező. Ha nem diétázik az ember, akkor sem eszik minden nap az összes tápanyagból! Mindenki eldöntheti, hogy melyik fogyókúrát választja. Sokak szerint ez betartható és eredményes, mellesleg egy csomó vitamint fogyasztasz. Én csak ajánlani tudom!
2009. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehet olvasni mindenfélét,a Mikulásnak is biztos voltak rossz tulajdonságai is amellett, hogy ajándékokat osztogatott:)...Es mindenki eldonti, mennyire vállalja be. En végigcsináltam, fogytam 15 kg-t, nem híztam vissza, holnaptól kezdem újra, mert lejárt a szunetem és sajna, van még felesleg. Nem vettem észre semmi problémát, mellékhatást, nem fájt tole a gyomrom, stb, ha valami elojott volna, biztos abbahagytam volna.
2009. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Leépíti a szervezetet? Baromság!!! A párommal 1 hónapja kezdtük el a diétát én 5 kg-t, ő 7kg-t fogyott és fantasztikusan érezzük magunkat!!!Persze mellette tornázni és edzeni járunk, de ez minden diéta mellett kötelező (persze csak akkor, hogy ha nem szeretnéd, hogy összeessen a bőröd)

Semmiféle mellékhatása nincs, úgy hogy nekem ráadásul fekélyem van.

Nem éhezünk, mint a legtöbb diétában, és nagyon egészséges, mert életemben nem ettem ennyi gyümölcsöt és zöldséget, mint most!

Én szívből ajánlom mindenkinek!

2009. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Indítsunk már egy olyan topikot is, hogy miért épít önbizalmat a 90 napos:)

Mert hogy remekül érzem magam, pedig víznapot tartok. Ráadásul nagyon szépen kipucol, centikben, kilókban fogytam, mellette sportolok, rengeteg zöldséget-gyümölcsöt eszek. Jobban étkezem, mint előtte. Utána persze ráállok az egészséges életmódra, de ez 90 napos nélkül kivitelezhetetlen lenne.

Általában (nem mindig) azok szólják le, akiknek sose voltak komoly súlyproblémáik. Nekem eddig mínusz 6 kiló.

2009. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!