Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 64 évesen fogyni szeretnék 35...

64 évesen fogyni szeretnék 35 kg-ot. Próbálok cukor és fehér liszt nélkül étkezni, hol kaphatok segítséget? A háziorvosom nem ajánl semmit. Mit tehetnék, a hatékonyság érdekében?

Figyelt kérdés
jún. 20. 13:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

8+

Na erre nem számítottam🤣🤣🤣

Végül is nem a szokásos női magazinos szöveget írtam, ahol azt bizonygatják, hogyan fogyj 10 kgt 2 nap alatt, meg a sztárok milyen étrendet tartanak... De, soha nem említik meg azt, hogy mennyit edzenek mellette 🤣🤣🤣.

Az összes gyors fogyás eredménye, hogy a sejtekből kihajtják a vizet, megvan az áhított súly pár hét alatt, aztán abba hagyják az önsanyargatást és fél éven belül dagadtabbak lesznek, mint előtte voltak...

És ezért van az amiért a nagy túlsúlyal lévő emberek a fél életük koplalással a másikat zabálással töltik és csodálkoznak, hogy vissza híznak...

Akinek jó alakja van az meg dolgozik érte! A jó alak nem egyenlő azzal, hogy vékony valaki!

Nem a túlsúlyos embereket kell kérdezni hogyan kell "fogyni", mert lővésük sincs róla vagy a kitartásuk hiányos.


Mert

1. Az életmód váltás

2. Rendszeres sport

jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Menni fog, a titok: a kitartás
jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
2: Érdemes a fehér lisztről tényleg áttérni barnára vagy durumra. Főleg ekkora súlynál, én barnára átállva 2 hónap alatt fogytam 16 kilót és én legfeljebb 12-t gondoltam volna. A kalóriaszámlálás pedig nem mindig és nem mindenkinek működik. Úgyhogy hibás volt lehurrogni.
jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

13+

Nekem még hazudik is kalóriaszámlálás, híznom kéne szerinte. Többet is kipróbáltam és dietetikus is kukába vágja. Az ajánlott oldal pont kamu és ezt szakértő megmondja.

jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"hazudik is kalóriaszámlálás"

Sok cifrát olvastam már az oldalon, de ez ott van a topon.

Bár értem mit akarsz mondani, de akkor is :D


Kérdező, egyetértek azzal, aki dietetikushoz küldött.

Mivel láthatóan nem értesz a dologhoz (ez nem baj), pont neked nem feltétlenül a kalóriaszámlálás lesz a megfelelő módszer a fogyásra (bár nyilván ugyanúgy kalóriadeficitre lesz szükséged, mint mindenki másnak, aki fogyni akar), illetve más szempontokat is figyelembe kell venni a korod miatt (is). Pláne így nekiugrani, hogy próbálsz bizonyos dolgokat kerülni, és ettől vársz eredményt, nem fog sok sikert eredményezni.

Fordulj szakemberhez, aki remélhetőleg minden kérdésedre helyesen tud majd válaszolni, és elindít a fogyás útján.

jún. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
Én csak annyit tudok, hogy annak idején a megboldogult nagyapám minimum 20 kilót dobott le azzal, hogy elhagyta a kenyeret és egyéb pékárut valamint kihagyta a kávéjából a szokásos cukrot ill. leállt a nassizással. Ja, és ő jóval 70 fölött volt, amikor ezt meglépte.
jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%
16. Vagyis csökkentette a kalóriabevitelét (és mivel fogyott, ráadásul annyira csökkentette, hogy ezzel kalóriadeficitbe került)
jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!