Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 nap utan hogyan tovabb,...

A 90 nap utan hogyan tovabb, hogyan nem jonnek vissza a kilok?

Figyelt kérdés
Akiknek sikerult a 90 napos fogyokura, hogyan folytatjak tovabb az etkezeseiket? Mit tartanak meg a 90 naposbol?
2009. jan. 3. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg utána még mindig 90 napig gyümölcsöt kell enned reggelire, és akkor nem jönnek vissza a kilók..Bár nekem így is visszajöttek...Sőt, még több is :S Valóban hatásos, és igen gyorsan lehet fogyni vele, de pont ezért nem ajánlom...
2009. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hat en nem dietaztam meg semmi utana, megse jottek vissza.

a dietanak szerintem az a lenyege, hogy:

- ravilagitson, hogy regen mennyire sokat ettel, es dieta utan nem fogsz tudni annyit enni (en a mai napig nem tudok annyit enni, regen megettem ket pizzat is, most jó, ha egy felet be tudok nyomni, neha haromnegyedet is, de akkor már kuzdok)

- eleg sulyt veszits ahhoz, hogy el tudj kezdeni mozogni anelkul, hogy veszelyeztetned a testi epseged (gerinc, lab, stb) (nem kell nagy dolgokra gondolni, par metromegallo helyett seta, lift helyett lepcso, esetleg elkezdeni valami sportot)


ezzel azt szerettem volna mondani, hogy a dieta keves, életmódváltásra van szükség, első sikerélménynek, lépésnek ez a dieta tokeletes, de ha itt megallsz, és "visszaesel" utana, akkor a kilók is vissza fognak jonni.


én pl a dieta utan egyaltalan nem dietaztam, csak orultem, hogy ujra tudok mozogni, nem tudtam annyit enni, mint elotte, és egy tanctanfolyamra is beiratkoztam, meg otthon neha tornaztam. és ennyi elég is volt, hogy a rakovetkező ket evben leadjak meg 20 kilót (dieta alatt lement 20)


Ennyi a "titok" szerintem.

2009. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha a tobbi reszevel nem is teljesen ertek egyet az elozo valaszolonak...


"ezzel azt szerettem volna mondani, hogy a dieta keves, életmódváltásra van szükség, "


... de ezzel teljes mertekben egyetertek!


Ez ilyen ok-okozati dolog. Azert lett a tulsuly, mert ugy eltel. Lefogyhatsz de ha folytatod azt, amit elotte ugyan oda fogsz erkezni. Nincs mese, eletmodvaltas KELL.

(Tigi)

2009. jan. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
te vmi orvos lennél? :D vagy csak azt szeretnéd hogy mindenki hozzád forduljon és tanácsonént elkérsz egy 10000st? vagy neked ez a munkád hogy mindenkit lebeszélj a 90 naposról? mert akkor megértem ha fizetnek.
2009. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem munkam, nem kapok erte penzt, csak gondolkozok...

Miert jo mindenkinek leepitenie a testet?

Mindenkinek mindegy hogy a fogyott suly az nagyreszt izom?

Miert gaz az ha valaki osszeallit egy normalis etrendet es sportol?

Vagy az tul egyszeru?

Miert?

Jahh es mondja mar el valaki, hogy ki volt aki megalkotta ezt a dietat?

Nem megy?

Vajon miert? Talan mert az interneten terjed 10 valtozatban es mindenki ossze-vissza csinalja?

Van mogotte valami tudomanyos dolog vagy logika?

Nincs!

Ebben biztok?

Csak nyugodtan...

El kellene ezeken gondolkozni, mielott fikaztok.

(Tigi)

2009. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elnezest kérek a kérdezőtől az offolásért, félig offért, a második válaszadó vagyok.

Kedves Tigi!

Csinaltam feherjedietat is, nekem abszolut nem hasznalt (bar feherjenapokon olykor olykor fehérjeturmixot ittam a 90 napos alatt.)

L- Karnitint minden dieta mellett szedtem kulon.


DE

a 90 napos nem egészségtelen, nekem kimondottan tetszett, hogy sokféle ételt kellett ennem. Voltam biológia órán, második helyezést értem el, nem hiányoztam.

A diéta alatt:

- ettem húst

- ettem tejterméket

- ettem teljes kiörlésű pékárut (mondhatsz bármit, van sok olyan dolog benne, ami kell a szervezetnek, a baj az, amikor valaki mértéktelenül és kizárólagosan fogyaszt valamit)

- ettem sok zöldséget

- ettem sok gyümölcsöt

konkréten ezekben én _semmi_ rosszat nem látok.

hozzáteszem, mozogtam mellette, semmi baja a gyomromnak, sokkal több zöldséget-gyümölcsöt ettem a dieta alatt. utána pedig sokkal változatosabban étkeztem.


az, hogy neked nem jön be, és fikázod, az egy dolog, én megértem, nekem is voltak egyébként hatásos diéták, amik másnak bejött, nekem meg nem. DE ettől még nem jelenti azt, hogy rosszak, csak azt, hogy nekem nem jött be, más tipus vagyok.


Vannak testépítő ismerőseim, nagyon rendesek voltak, támogattak, és hasznos tanácsokat adtak, egyik se szólt be, vagy egyik se szólt le, hogy ezt a diétát választottam, együtt örültek velem, mert ésszel csináltam, normálisan átalakitva, és megnézték a naplóm, és semmi rosszat nem találtak benne.


amikor pedig már elég sok kiló lement, mozgással, gyakorlatokkal kapcsolatban is kaptam tanácsokat, nem nagyokat, csak sok apróságokat.


szóval hiába linkelgetsz, meg hirdeted, hogy a testepitok (akik valóban sokat tudnak a testukrol, es utanaolvasnak, de legtobbje nemcsak az edzestol nez ki ugy, ahogy, hanem elég sok "táplálék kiegészítőt" hasznalnak ) nem ajanljak, eléggé szélsőséges álláspontot képviselsz.


ha egy ember nagy nehezen ráveszi magat, hogy életmodot valtoztasson, dietazzon, nem beszólni kene, hanem tamogatni, egy ido utan ugyis rá fog jonni mindenki, mi a jó neki.


nem szeretnelek megbantani, vagy kioktatni, csak szerettem volna, ha látsz egy masik allaspontot, és elgondolkozol rajta. remélem nem bantottalak meg, de olvasva a hozzaszolasaid, nagyon kikivankozott


29 éves nő

2009. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!