Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mert nem jonnek vissza a kilok?

Mert nem jonnek vissza a kilok?

Figyelt kérdés
Amiota tudom magam es ismernek sosem voltam egy sovanysag.....de azert feleslegem se volt.....mindenki csak azt mondta h igy vagyok tokeletes....csinos kicsit husos,,,sexi....nem tudom....korulbelul ugy feleve masfel eve, volt egy epekrizisem,,,aztan meg egy.....azota aligha kivanok valamit is enni, leszoktam a csokirol amit imadtam es nem vagyok mar aza mindenevo.....lefogytam 54 kg-rol 45-re ami szamomra borzaszto mert nagyon meglatszik a kulonbseg...a parommal akivel ket eve vagyunk egyutt mondta h kicsit zavarja mert mar semmit sincs mit fogjon rajtam de o igy is szeret es elfogad mert ugyanolyan ember maradtam ,a jovoben komoly dolgot tervez velem, ezt igy megmondta.Es nem csak ot , Engem is nagyon zavar--. a ruhak esnek le rolam.....mindent megprobaltam mar...voltamm dokinal kiderult hogy a gyomromban Heliobacter pilory van ami eszi a gyomromat es nincs tole etvagyam....kikezeltettuk de nem valtozik semmi. Egy eve kezdodott meg az egyetem is akkor kezdtem munkat is keresni...azota reggeltol estig talpon vagyok...es arra gondoltam hogy ennek is koszonheto....a fogyasom..a sok stressz neha a kapcsolatban a munkahelyen,,,,neha az egyetem...tulsok mindent a szivemre veszek.Nem tudom mi lehet szerintetek a problema...?????? Vissza szeretnek hizni....de meg erom sincs enni....es joetvagyam se csak ritkan :(
2009. nov. 7. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínű azért fogytál le amiket leírtál, ezek összessége ahhoz vezetett, hogy lefogytál. Rengeteg dolog befolyásolja a fogyás, hízást. Szedsz pl valamilyen fogamzás gátlót vagy hormon tartalmú gyógyszert? Én 15 évesen 3 hónapig szedtem fog. gátlót és 30!! kg-t híztam az a alatt a 3 hónap alatt ami sajna azóta se megy se, sőt...

Ha hízni szeretnél akkor először is próbálj meg egészségesebben élni, táplálkozni. Ne arról szóljon a hízásod, hogy zsíros kenyeret szalonnával egyél, mert ettől csak hájas leszel, inkább az izomtömeget növeld. Szedj valamilyen multivitamint, Centrum, Aktival, Eurovit, ezek csináljak étvágyat. Egyél sok tojást, tejet, tejterméket. Szereted a banán turmixot? Én sajnos nagyon.:S Minden reggel egy banán turmix és tele leszel energiával, sok vitamin és tápanyag van benne, egészséges. Szerintem fontos, hogy változtass az életmódodon, mert csak így tud megváltozni az életed. Mindig legyen nálad szőlő cukor és ha napközben ideges vagy kapj be 1-2 szemet és jobb lesz a hangulatod, jobban tudsz koncentrálni és nem lesz üres a gyomrod sem! Próbáld ki!

2009. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok,nekem is túlérzékeny a gyomrom,és emiatt nehezen tudok enni meg hízni is.Nincs baci a gyomromban,egyszerűen a stressz ilyen hatással van rám,kikészíti a gyomromat,ha lelkileg rosszul vagyok egyből itt érzem.Nekem az használ ha megpróbálok nyugodt maradni,nem húzom fel magam minden hülyeségen,többet mozgok,sportolok,ettől megnyugszom és jobb az étvágyam is,sok gyümölcs,zöldség,rizs,fogyasztása,néha vitaminok,a Magne B6 szerintem nagyon jó,étvágyad lesz tőle,és nyugtat,esetleg valami táplálékkiegészítőt is használhatsz,kérdezz utána.Ja és a lényeg,hogy próbálj meg vídám lenni,és a dolgok jó oldalát nézni,nem szomorkodni meg keseregni,mert ha jól érzed magad a bőrödben,jó a hangulatod,kedved,enni is sokkal jobban tudsz és ez látszani is fog rajtad,saját tapsztalat...sok sikert :))
2009. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van amugy. koszonom szepen. Az elso valaszolonak amugy azt uzennem hogy igen, szedtem fogamzasgatlo tablettat korulbelul egy evig de aztan abbahagytam, de pont hogy amikor abbahagytam azon idotajt kezdtem lefogyni.....nem tudom nem hinnem hogy lenne valami koze hozza...:/
2009. nov. 7. 14:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egeszseges eletmod az kene, d emivel csak este jutok haza egyszer esszek naponta fottkajat is,,,, szendvicseket eszem napkozbe mert az hamar megvan es gyorsan betudom kapni...nemis lenne masra lehetosegem se ...idom se... a baratom tudom hogy szeret de engem ez is kiakaszt hogy magamban tudom legbelul nem ezt a lanyt szeretne latni......es en sem mikor a tukorbe nezek
2009. nov. 7. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:

a stressz az tuti közrejáűtszik. aki folyton jön-megy, stresszelm, problémái vannak, az nehezn hízik.

volt autóbalesetem, akkor én 5 kilót fogytam. énis mindig lefogyok, ha stresszelek, nyáron pedig, amikor kényelmesen élek és élvezem az életet akkor mindig visszahízok a normál súlyomra, pedig nem étkezem máshogyan.

2009. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!