Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kimenjek kocogni ilyen buta...

Kimenjek kocogni ilyen buta időben?

Figyelt kérdés
Hétfotol kezdem a 90 napossat és szerintetek kimenjek kocogni ilyen idoben???
2009. jan. 3. 20:46
 1/8 anonim válasza:
Öltözz fel rendesen (ne kabátba) de hosszú tréning nadrág és melegítő, nyugodtan menj nekem a tanárom azt mondta ilyenkor a legegészségesebb mert erősödik az immunrendszered. És milyen igaz, én sem lettem beteg ősztől :)
2009. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha geyébként nem szoktál kocogni, akkor én azért nem most kezdeném.. Egyrészt csak akkor menj ki mínuszban, ha tutira helyesen légzel futás közben, vagyis véletlenül sem a szádon kapkodod a levegőt. Csúnyán megfázhatnak a hangszálaid, és torokgyulladást is kaphatsz.

Ha tudod, hogy helyesen lélegzel, akkor is vegyél garbót vagy köss sálat.

A másik, hogy nagyon be kell melegítened az izmaidat, mielőtt a mínuszban futkározol, nehogy meghúzd az izmaidat, a nagy hidegben lassabb a vérkeringés, nehezebben melegszel be.

Szóval ha nem vagy gyakorlott futó, én ebben a nagy hidegben más mozgásformát választanék (pl. tornázz fitness dvd-re, menj el edzőterembe és fuss futópadon, stb) , azt javaslom jobb időben (legalább várd meg amíg plusz lesz, de akkor is öltözz rétegesen!) kezdj el a szabadban kocogni, és amikor már hozzá vagy szokva a futáshoz, akkor mindegy lesz az időjárás. Az első válszolónak igaza van, nagyon egészséges, de aki nincs hozzászokva, az könnyen megbetegszik ilyenkor..

2009. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, menjél!

Kicsit hideg van, de nem rossz ez az idő, kocogni meg semmiképpen! :)

2009. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Háth soha nemszoktam kocogni akkor most mit csináljak???
2009. jan. 3. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor állj kézen, és sz@rd le az eget!
2009. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Komolyan elképesztő, hogy léteznek annyira bunkó emberek mint az utolsó válaszoló. Ezt nem állhattam meg szó nélkül. Ez mire volt jó? Na mindegy.

Szreintem menj ki ha nagyon akarsz, de abban igaza van a második válaszolónak, hogy nem árt az óvatosság. Öltözz fel jól, vegyél kesztűt, sálat, melegíts be jól, stb.

Én kaptam egyszer hangszáálgyulladást amikor december közepén döntöttem úgy hogy másnaptól sportos éltet élek, és nekivágtam a futásnak :). Szóval azért vigyázz. :).

2009. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszikeee
2009. jan. 4. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam a napost izomtömeg növeléshez használják de bocs ha tévedtem volna???
2009. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!