Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nehez lefogyni a 90 napos...

Nehez lefogyni a 90 napos dietaval?

Figyelt kérdés
Szeretnem en is januartol elkezdeni de tanacstalan vagyok megis sokat kelessz majd koplaljak nehez lesz nagyon?A legjobban attol felek hogyha nem fogok eszreveni valtozast par heten belul akkor feladom:(nem tudnatok kuldeni nemem esetleg egy linket ahol mindent leir rolla mert en olvasgadtam de csak 4 napra talatam receptet a negyedik nap utana kezdem elorol vagy megis hogy van ez.....kerlek segitsetek meg ha huenek hangzanak a kerdeseim akkro is
2008. dec. 7. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel a 90 napossal tenyleg szoktak fogyni, de valaki visszahizik. De, ha van akaraterod, akkor szinte mindegy hogy minek allsz neki, hiszen megbirod allni hogy ne egyel. Szerintem minden az akarateron mulik.
2008. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért találtál csak 4 napra leírtást, mert ez a négy nap ismétlodik sorban egymás után, de a napok sorrendje nem felcserélheto. 5. nap a vízap, amit lehet gyakrabban, de legalább havonta egyszer kell beiktatni. En csináltam, 6 hét alatt fogytam szépen, aztán megállt a fogyás, de végigcsináltam. Akkor kezdett pár kilo visszajonni,m ikor elengedtem magam, és már nem figyeltem, mennyit eszem. Most kezdtem másodszor. Nem kell kozben koplalni, éhezni, de azért figyelni kell, hogy jollakjál de ne edd túl magad. A fogyás mindenkinél máshogy indul be, nekem rogton, néha eltelik pár hét is. Kozben mindenkinél van szunet, kb. 1-másfél honap után (nekem ekkor véglegesen megállt), ami után elvileg folytatodik. Pár oldal, amit használtam:

[link]

[link]

Sok sikert, kitartást.

2008. dec. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!