Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Junius 14-én adtam be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Junius 14-én adtam be a válópert. Mikor várhatom az idézést?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 18:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na úgy van ahogy gondoltam. Most beszéltem az ügyvéddel. A múlt héten ki lett postázva és a férjem vette át az enyémet is. Ha bemegyek a bíróságra hogy kérjek egy másolatot adnak?
2010. júl. 12. 13:02
 12/18 anonim ***** válasza:
Hogy vehette át a neked szóló hivatalos papírt,és milyen jogon dugta el előled? Sajnos kezdelek érteni miért akarsz válni....
2010. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A miskolci bíróságon most kezdődik az ítélkezési szünet, ezért nekem is a következő tárgyalásom szeptember 23.án lesz.Bár nem válás miatt:)
2010. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nyáron itélkezési szünet van, ugy hogy jobb esetben szeptemberben kerülhet rá sor.
2010. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
sajnos júl 15-től szünet van és csak szeptemberbe fognak az ügyeddel foglalkozni.Addig várnod kell.
2010. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
úgy emlékszem , hogy a bíróság postázásakor rá van írva az is , hogy "házastárs nem veheti át" vagy valami ilyesmi , pontosan az ilyen helyzet elkerülése érdekében.Postással kellene beszélned , hogyha érkezik leveled , azt csak te saját kezűleg vehesd át .
2010. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
július 5-én adtuk ba a bíróságra a papírokat, tegnap kaptuk meg az idézést. A tárgyalás október 14-re van kitűzve. Egyszerű tértivevényes levélként érkezett, és mivel még házastársak vagyunk, így a férjemét is én vettem át. Semmi külön jelzéssel nem volt ellátva, hogy ki veheti át, és ki nem.
2010. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyik nap is megvártam a postásunkat és a lelkére kötöttem, hogy semmilyen levelet nem vehet át se a férjem se az anyja. Ha nem vagyok otthon, írjon egy értesítőt és adja le a postán. Az idézésekről egyébként tud az ügyvéd is. Nekem pl mindig szólt telefonon.
2010. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!