Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kell-e mosnom, főznöm a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e mosnom, főznöm a volt férjemre?

Figyelt kérdés
Elváltunk, de egyéb lehetetlen akadályok miatt egy fedél alatt kell élnem vele. Természetesnek veszi, hogy minden megy mint a válás előtt.
2010. jún. 26. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
5%
Ki mondta, hogy a férj vált el. Valószínű a kérdező vált el, de ha nem tudnék külön menni, addig nem válnék, hogy egy fedél alatt lakjak az exszel. Mi lesz ha jön egy másik nővel és szexel?
2010. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Ellesel pár új technikát :P
2010. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell!Nem kell!Neked ő senkid....Még az kéne...Ha külön költöznétek is elvárná h menj és moss főzz és takaríts rá?
2010. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Uristen...kerdezo, ezt most komolyan kerdezed?? KELL?? Dehogy kell es ha ofelsege azt gondolja, hogy cselednek nezhet, akkor mondd meg neki, hogy nektek mar nincs kozotok egymashoz, mindenki mossa a sajat cuccat, ha fozol, esetleg adhatsz neki belole, mert azzal idot sporoltok, de neki a koltsegekbe be kell szallni. Ez igy korrekt. Tok mindegy, hogy miert valtatok el, nem fair az ilyen viselkedes.
2010. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

ezt írtam tegnap:

"Tuti, hogy nem tenném. Persze, ha külön megkér, hogy valamiben segítsek (pl. egyzser-egyszer a kedvenc ételét vagy sütijét készítsem el), akkor szívesen megteszem, de mindennapos rutint biztosan nem csinálnék belőle. Elváltatok, már csak a közösen eltöltött évek, emlékek kötnek össze, a jelenetek már nem közös."


Erre lepontoztatok. Ne értsétek félre, nem a lepontozás fáj, csak kíváncsi lennék, miért? Ti, ha esetleg elválnátok, attól a naptól kezdve eltaposnátok a volt párotokat? Úgy gondoljátok, hogy két embert, aki évekig egymáshoz bújva aludt el, egy pillanat és már egyáltalán, semmi nem köt össze? Kidobnátok a közös fotókat, emléktárgyakat, a tőle kapott ajándékot, kitörölnétek őt az agyatokból? Egyszerre csak gyűlölködnétek? Furcsa...


Mint írtam, biztos, hogy nem látnám el, lássa el magát. De annyi év után bizony, ha ilyen szerencsétlen a válás, hogy még mindig egy fedél alatt élünk, nem rúgnék bele, ha néha-néha kér a főztömből. Feltételezem - illetve a saját férjemről biztosan tudom :=) -, hogy ő sem köpne le és fordítana hátat, ha megkérném, hogy ugyan fúrjon fel a falra egy polcot vagy segítsen összeszerelni egy lapraszerelt bútort. Válás után is lehet emberként viselkedni, a gyűlölet semmi jóra nem vezet.


Tehát, kedves kérdező, természetesen nem kell ellátnod. De ha már ilyen szerencsétlenül váltatok, hogy még mindig együtt laktok és esetleg sikerült embernek maradnotok a válás közben és után is, semmi akadályát nem látom annak, hogy itt-ott NÉHA besegítsetek egymásnak.

2010. jún. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

haverodra is főzöl és mosol? Ugyen nem! na látod, elváltatok békében,oldja meg egyedül.Amúgy ha együtt lennétek, se kéne neked mindig mosni,főzni.Mi felváltva tesszük.

Tudom nem kellemes együtt lakni válás után, de az nem jelenti azt, hogy automatice ugyanugy gondoskodsz róla, mint előtte.

Persze neki ez lenne a kényelmes!

2010. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha annyira jóban lennének, hogy a Kérdező szívesen elkészítené a kedvenc ételét, akkor nem váltak volna el. Biztos megvolt annak az oka (lehet éppen az, hogy a férj cselédnek nézte...), a Kérdező semmivel nem tartozik. x évig házasok voltak - ez azt vonja maga után, hogy nem ölik egymást, hanem civilizált emberek módjára elválnak. De mással, szívességgel nem tartoznak egymásnak.


Még egy választ lepontoztam, ezt az alkusat: exfeleség főz, exférj nem hoz oda új nőt. Két külön ember, azt csinálnak, amit akarnak, azaz lehet új partnerük (bár ez tényleg hányinger, hogy a régi közös lakásban, de majd csak külön költöznek...), és nem tartoznak semmivel egymásnak (kivéve ha gyerek van, de az külön téma)

2010. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Ha nem teszem meg akkor napokig szagolhatnám a büdös zokniját, meg a levetett gönceit. Kocsmában dolgozik, el tudjátok képzelni milyen szagú ruhát hoz haza. Inkább kimosom, mint szagoljam. Egyébként Ő beleszáll a költségekbe.
2010. jún. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

12:17 - Az "alkus" vagyok és azért hangoztatom, fenntartom a véleményem, mert vállalom az ellenem szóló kritikát is.

Lepontozni természetes, nem veszem zokon.

Az lenne baj és gyanús, ha mindenkinek szimpatikus lennék.

2010. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!