Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet anyának nevezni, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet anyának nevezni, aki ilyet mond?

Figyelt kérdés
Válunk a feleségemmel. Van két 3 éves ikerfiunk. A feleségem azt mondta, hogy vihetem a gyerekeket, neki csak púp a hátán. Én örömmel viszem is őket, hiszen imádom a manókat, de nem akarom, hogy sérüljenek. Nekem ők a legfontosabbak a világon. Szerintetek képes leszek egyedül felnevelni őket?
2010. jún. 22. 11:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
mindenképpen vegyél fel diktafonra titokban egy ilyen beszélgetést. ez legyen az első.
2010. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
77%
Azért ez jellemző rátok. Pár mondatból mindenki leszűrte, hogy az anya egy szemétláda az apa meg a világ csodája. Még senki sem mondott olyat amit később megbánt? Ne értsetek félre, nem az anyát védem, de ugye az Ő oldalát senki sem hallotta? Honnan tudjátok mi zajlik le a két ember között? Ha valóban így gondolja az anyuka akkor szégyellheti magát, de lehet hogy csak egy elkeseredett pillanatában mondta. Kedves apuka azt neked kell tudnod, hogy képes leszel-e felnevelni Őket egyedül! Ha már most bizonytalan vagy akkor lehet, hogy meg se próbáld!
2010. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Válást nem lehet sérülés nélkül megúszni, főleg ilyen kicsi korban hisz még ragaszkodnak az anyjukhoz-gondolom. De képes leszel rá, hisz az apjuk vagy.
2010. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válszt.
2010. jún. 22. 14:32
 35/40 anonim ***** válasza:

sok erőt és kitartást kívánok neked, mert nyilván nem lesz egyszerű dolgod. de ha tényleg szereted őket, akkor egész biztosan meg fogod oldani a dolgokat.

ami a hölgyeményt illeti, nos: nem, nem anya az ilyen. én, mint anyuka el sem tudnám képzelni, hogy ilyet mondjak a kisfiamról a páromnak, hogy nyugodtan viheti, mert nekem csak púp a hátamon. jobb nekik, ha veled maradnak.

2010. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellene mindent a hirtelen haragra fogni,ugyanis egy anya ne mondjon ilyet soha semmilyen pillanatában.Mert akkor ő nem egy anya.
2010. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
43%
Na látjátok ezért nem kell megrögzötten azt hinni hogy mindenkinek gyerek kell, lenézni aki nem akar és nem kell a társadalom, férj által kényszeríteni a nőket erre. Akkor lehet most kevesebbb ember szenvednne. Legalább hárommal.
2010. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
49%
szia!Megismerkedhetnénk, az én volt párom is pont ezt mondta a fiára, csak ő még a pocakomban van. Lehetnénk egy szép nagy család együtt. :-))))
2010. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
62%
Valaki azt írta, hogy mindenki követ el hibát és biztos csak elkeseredésében mondta! Ezt komolyan gondoltad, kedves válaszoló??? Egy ANYA SOHA-SOHA NEM MONDHAT ILYET SEMMILYEN OKBÓL SEM!!!!!! Én többet szóba sem állnék vele!!! A gyerekek azzal járnak a legjobban, ha te neveled fel őket kedves Kérdező. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól fogod csinálni!!! Sok sikert és kitartást!
2010. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy képes leszel! Úristen milyen emberek vannak! Szerencsések a gyerekeid hogy ilyen apukájuk van!
2010. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!