Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet anyának nevezni, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet anyának nevezni, aki ilyet mond?

Figyelt kérdés
Válunk a feleségemmel. Van két 3 éves ikerfiunk. A feleségem azt mondta, hogy vihetem a gyerekeket, neki csak púp a hátán. Én örömmel viszem is őket, hiszen imádom a manókat, de nem akarom, hogy sérüljenek. Nekem ők a legfontosabbak a világon. Szerintetek képes leszek egyedül felnevelni őket?
2010. jún. 22. 11:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia hidd el a gyerekeknek is az lesz jó ha te neveled fel őket.. nehezen de szerintem meg fogsz birkózni ezzel a feladattal.. nevelőfaterom is a 2 fiát egyedül nevelte 4éves koruk óta... 15/L Sok sikert és boldogságot kívánok .:)
2010. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
88%
Sok erőt és kitartást kívánok neked!Persze hogy képes leszel felnevelni őket hisz imádod őket.Az én szememben nem anya az ilyen.Már ne haragudj de jobb is h elválsz 1 ilyen nőtől.És biztos vagyok benne hogy találsz majd 1 olyan nőt aki majd melletted áll és elfogad olyannak amilyen vagy a két kisfiúval együtt.Gratulálok nagyon jó ember vagy.
2010. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
88%

EGy fontos dolgot azért kihagytatok:

szerintem előbb-utóbb megtalálod te is a párod, aki szerelemmel szeret, - talán még gyermeket is szül majd, akit imád. Nem kell egyedül nevelni őket! Most biztosan sűrűsödnek az események körülötted, de ez csak átmeneti, hidd el megoldódik majd. Csak az új társ választásánál odafigyelni ám!! 36N

2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Miért mondja?

Ki akar válni?

Szerintem ezzel akar bántani,maga se gondol bele,mit mond.

A gyerekeknek mondja?

Vagy ezzel "zsarol",hogy ne menj el?


Lehet nem tudná eltartani őket,ezért ilyen elutasító?

Természetesen te is fel tudod nevelni őket,de a nevelést ne úgy kezd,hogy rásegítesz,hogy elveszítsék a gyerekeid az egyik szülőjüket.

Ha most esetleg nem tud olyan anya lenni,mint amilyennek kellene,ez nem jelenti azt,hogy nem fog változni.


(gyerekkoromban olvastam a Két lotti című könyvet-és sokan mások,senkinek nem az jött le belőle,hogy szörnyű anya elhagyta az egyik gyermekét-egyszerűen a gyermekek részéről így volt jobb.Lehet a feleséged úgy gondolja,hogy mind érzelmileg,mind anyagilag te többet tudnál adni,attól ő még nem rossz-csak te vagy a jobb-érzed a különbséget?)

2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. A nagyszülőkre számíthatok, meg szeptembertől oviba is mennek.
2010. jún. 22. 12:11
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Soha, semmilyen körülmények között nem ejtenék ki ilyet (még hasonlót se) a számon!

Mivel 3 évesek a fiaid, ezért még elég fiatal lehetsz, nem törvényszerű, hogy egyedül maradsz. Ha mégis egyedül maradsz, akkor is képes leszel rá, hogy felneveld őket, csak szervzés kérdése minden. Ne szégyelj segítséget kérni nagyszülőktől, barátoktól, ha szükséged van rá.

Sok sikert! Ügyesen!

2010. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz feladat előtt állsz,de biztos képes vagy felnevelni őket.Az életed nem lesz a régi,bele kell tanulnod a gyermeknevelésbe.Ha eddig is részt vettél(azért egy anya a nagyrészét kiveszi ebből),akkor könnyebb dolgod lesz.Sok sikert kívánok és kitartást!
2010. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Azért mondja, mert nem akart gyereket, csak a véleten közbeszólt.

Igazából mindketten válni akarunk, kihűlt a kapcsolat, sokat veszekszünk.

Már a gyerekeknek is mondta.

2010. jún. 22. 12:16
 19/40 A kérdező kommentje:
Tényleg elég fiatal vagyok.
2010. jún. 22. 12:19
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!! Szerintem 2 ilyen kis lurkóval talán még vonzóbb leszel a nők szemében :)))
2010. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!