Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet anyának nevezni, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet anyának nevezni, aki ilyet mond?

Figyelt kérdés
Válunk a feleségemmel. Van két 3 éves ikerfiunk. A feleségem azt mondta, hogy vihetem a gyerekeket, neki csak púp a hátán. Én örömmel viszem is őket, hiszen imádom a manókat, de nem akarom, hogy sérüljenek. Nekem ők a legfontosabbak a világon. Szerintetek képes leszek egyedül felnevelni őket?
2010. jún. 22. 11:50
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyrészt nem biztos, hogy komolyan gondolta. Majd meglátod ő fog a legjobban harcolni értük.


Ha meg komolyan gondolta, akkor pedig a válaszom: igen, nagyon jó apa leszel vagyis maradsz, és bírni fogod egyedül.


Mert ha komolyan gondolta, akkor ilyen anyánál még a legrosszabb apa is jobb lehet. :-))

2010. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
84%

Úgy látom, valamit kihagytak. Szerintem próbáld meg még egyszer kihúzni belőle, és vedd fel, vagy írasd le vele, vagy ilyesmi, hogy legyen bizonyítékod. Sokat nem érsz vele, de legalább egy kis plusz, ha másfél év múlva meggondolná magát és gyerekelhelyezési pert indít, alapvetően azonnal megnyeri, mint a sicc. De ha van egy ilyened, akkor az talán lendít a te oldalara is.

Sok szerencsét és biztosan remekül neveled majd őket!

Így látatlanban is megmondom, hogy nagyon nagyon jó Apa vagy, csak így tovább! :)

2010. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Elég durbán hangzik. Még jó, hogy nem akarta kettévágni őket.
2010. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Szia. ha szereted oket akkor sikerul.
2010. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
44%

Mondani bármit lehet -főleg így látatlanban-.

Én nem szeretem a kerek történetből kiszedett néhány mondatot, mert eltorzíthatja azt amit én a mindennapoknak nevezek.

A írásod alapján egy érzéketlen, hideg nő a párod, akivel együtt éltél, akivel közösséget vállaltál. Vagy baromira fiatalok vagytok, s tüzesen reagáltok, vagy érzelemhiánnyal küzdötök. Azért írom többes számban, mert valami oknál fogva megszeretted őt, ergo hasonlóak vagytok, mert az ember keresi azt a párjában ami önmaga is.

Bármi is történik egy kijelentés alapján nem kell elszakítani a gyerekeket az anyjuktól. Bizonyíték nélkül én is mondhatok bármit bárkiről.

2010. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy képes leszel, én szurkolok neked! Biztos lesznek nehéz időszakaid, de én úgy gondolom, hogy értük megéri. :)
2010. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a kérdés, hogy lehetsz-e egyszerre apjuk és anyjuk a gyerekeknek. Bizonyos dolgokat a gyerekek apától tanulnak, bizonyos dolgokat anyától, és nem tudom, mennyire lehet ugyanaz a személy. Jó lenne, ha nagyszülők be tudnának szállni, mert én attól tartok, valamilyen "jó anya"-képre szükségük van (pláne ebben a korban!!!), akkor is, ha az igazi anyjuk erre nem alkalmas, aki alkalmas, az pedig nem az igazi anyjuk.
2010. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Képes leszel hisz imádod őket!!:)Biztos vagyok benne,hogy meghálálják majd neked,hogy Te nevelted fel őket!:) Barátnőt is könnyebben fogsz szerezni,hiszen két lurkóval tuti vonzóbb leszel!:)
2010. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
78%

12.31:ez azért hülye tanács,mert bármikor előrángathat a nej egy pszcihomókust,aki igazolja,hogy asszonyke felfokozott érzelmi állapotba mondta/írta ezt-esetleg rákenik pont a férje,ezt viszont Teréz anya is igen nehezen felejtené el a későbbiekben...

Egyességet kötni nem háborúval lehet...

2010. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Akkor is ki kéne találnia valami hasonlót, mert iszonyatosan rossz lesz neki is és a fiúknak is, hogy ha az anya kiélte magát, gondol egyet és visszakéri őket. Az apa nyakára rávarrat egy jó kis gyerektartást, és hetente 2x látogathatja őket pár órára..


Bocsánat kérdező, tényleg nem volt a legjobb tanács, de kérdezz meg egy ügyvédet, hogy az ilyesmi megelőzhető-e valahogy.

12.31-es

2010. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!