Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elvaltak, nalatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elvaltak, nalatok, hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennek kivancsi ,hogy en reagalom tul vagy igazam van ...A tortenet az ,hogy a parom exe heti 4 alkalommal is rangatja a parom ,h nincs ki a gyerekkel legyen delutan menjen oda!!! Nekunk most lett babank es kb egyedul oldok meg mindent vele,mert meg ertem ,h sokaig melozik a parom es faradt,legtobbszor 9 kor er haza addig en mindrnt megcsinalok,mert o faradt kb eszik ,furdik,alszik.Arra lennek kivancsi ,h akik el valtak rangattatok a volt parotokat oda ,h dolgoztok es nem.tudjatok megoldani delutan hova tenni a gyereket ,??? Vagy olyan munkahelyet kerestetek ahol megtudod oldani ,h otthon legyel mire jon a sulibol.Mert en nem latok a kornyezetemben ilyet.
2018. jún. 13. 16:33
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
70%

" Nem hiaba vagyok en a jelen az ex a mult csak neki nehez ezt feldolgozni" Hát nekem nem úgy tűnik, hogy te vagy a jelen:


"ejjel napp en vagyok a gyerekkel este 9 ig


ezert is szoltam ma ra a paromra,hogy legyen ez befejezve,mert ha nem en el megyek a babaval


en ma felvilagositottam h ez nem allapot!!! A babat ma is en vittem orvoshoz egyedul mert megint kellett szaladni oda,:)) ma telt be a pohar!"


Tehát folyamatosan veszekszel a pároddal, hogy legyen veletek, de ő mégis a másik gyerekkel van. Ha akarna, változtatna, de nem akar.

2018. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Ugy latszik megoldodik a problemank,anyukanak el lett mondva most ,hogy vagy idejon a gyerek es lesz mikor en megyek erte,es velem lesz o is mig apa haza er vagy oldja meg maskepp:)) szerintem nem kell tobbet mennunk erte:)))
2018. jún. 14. 11:23
 33/40 anonim ***** válasza:
50%
Épp eszembe jutott, hogy ajánld fel, hogy amíg az ex nem oldja meg a dolgait, addig legyen nálatok a gyerek.
2018. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok meddig fog ez tartani. Lehet lesz egy kis szünet, aztán kezdődik elölről.

Amúgy is a legnagyobb baj az apukával van, aki nem képes kiállni magáért és értetek. Azért tudja ugráltatni az ex, mert hagyja magat. Simán meg lehetne mondani a nőnek, hogy a gyerek ott lesz nálatok, és kész. Tetszik vagy sem. Vagy ha ennyire nem tudja megoldani a gyereket, akkor minek akarta a felügyeletet? Akkor beadjátok újra, hogy az apánál legyen elhelyezve, es kész. Le a gond. Ezek után bizts meg fogja tudni oldani. :)

Nem az a gond, hogy apukát kéri segiteni, mert az meg normális lenne, de annyira látszik, hogy arra megy ki az egész, hogy beleköpjön a levesetekbe, mert féltékeny, hogy lett meg egy gyereke a volt férjenek.

2018. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
En elso perctol tudtam, h innen fuj a szel....nem a segitseg kell hanem,h a parom ott tartsa!!! Ugye voltak neki erdekes probalkozasai,amire en. Nem reagaltam ,nehogy azt hidje feltekeny vagyok:))Kedvencem mikor a parom oda ment megjavitani vmit neki ,h ne keljen szerelot hivni es en is mondtam persze menj javitsd meg ,neki az nem volt eleg hanem beprobalkozott:))) ugye nekem meg elmondta a parom:)) igaz ez regebb volt ,de igy tortent:)
2018. jún. 14. 15:36
 36/40 A kérdező kommentje:
Es amikor megtudta ,h babank lesz elsirta magat:/// gondolom nem az oromtol.....ezt a gyerek mondta el h anyja sirt ..
2018. jún. 14. 16:25
 37/40 anonim ***** válasza:

Úgy látom, azért te is megéred a pénzed.... a káröröm sem szép dolog ám...

Mindenestre ha sikerül az exet kizárnotok az életetekből, akkor csak annyi dolgotok van, hogy éljetek boldogan! Te semmiképp ne foglalkozz vele, a férjed pedig a gyerekkel tartsa a kapcsolatot, és ne az exszel, abból baj nem lehet!

2018. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Semmi karorom nincs:))) Az neki miert faj h nekem gyerekem lesz az nekem magas!! Semmi koze!!! Az ,hogy en oda engedem a parom h javitson meg dolgokat a gyerek miatt ,es o ra maszik:))) mwg en kene kiakadva legyek,de nem szoltam semmit nevettem mikor a parom mondta mert en nem tudnam igy le alazni magam h a volt ferjemre akinek terhes a parja!!! Ra masszak!!! De meg ezek utan is en voltam a jo fej .
2018. jún. 14. 16:50
 39/40 anonim ***** válasza:
Ezért ne foglalkozz vele. A te férjed pedig lehetőséget se adjon arra, ha a nő rámászhasson! Ha ők elváltak, miért megy oda szerelni?! Hívjon az ex szerelőt, vagy egy havert, vagy egy rokont, de ne az exférjét! Az eszem megáll! Ők elváltak elvileg, de a gyakorlatban ez nagyon nem így néz ki....
2018. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Mert mindenert rangatja neki nincs penze ra,allitolag .Meg mi vettuk meg a hozzavalot is a javitasnak mert jajj a gyerek miatt.Es en is ugy voltam vele menjen segitsen rajta,egyedul van a gyerekkel.Erre o ezt csinalja.Azora allok en is igy hozza,mert en feltekeny nem vagyok nem voltam ,azert is mondtam h segitsunk amiben tudunk,csak hat ez a hala.
2018. jún. 14. 18:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!