Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elvaltak, nalatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elvaltak, nalatok, hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennek kivancsi ,hogy en reagalom tul vagy igazam van ...A tortenet az ,hogy a parom exe heti 4 alkalommal is rangatja a parom ,h nincs ki a gyerekkel legyen delutan menjen oda!!! Nekunk most lett babank es kb egyedul oldok meg mindent vele,mert meg ertem ,h sokaig melozik a parom es faradt,legtobbszor 9 kor er haza addig en mindrnt megcsinalok,mert o faradt kb eszik ,furdik,alszik.Arra lennek kivancsi ,h akik el valtak rangattatok a volt parotokat oda ,h dolgoztok es nem.tudjatok megoldani delutan hova tenni a gyereket ,??? Vagy olyan munkahelyet kerestetek ahol megtudod oldani ,h otthon legyel mire jon a sulibol.Mert en nem latok a kornyezetemben ilyet.
2018. jún. 13. 16:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk voltak nagyszülők is, plusz ha kellett, akkor inkább a férjemhez küldtem a gyereket.


Ez igazából ellenetek irányul. Hogy nektek ne legyen életetek. Ti meg mulyák vagytok, úgyhogy nem is lesz.

2018. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Koszi tudom,ezert is szoltam ma ra a paromra,hogy legyen ez befejezve,mert ha nem en el megyek a babaval!!!!!
2018. jún. 13. 16:40
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Fektessétek le a láthatás konkrét időpontját, csak így fog megszünni a férjed ugráltatása, mert úgy látom, akaratgyenge.
2018. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, az is az ő kölyke, ez van. Ha nincs hova tennie, mégis kinek szóljon? Végülis ő maradt egyedül a gyerekkel. Amúgy a másik gyereket is elhozhatja a pasid hozzátok, az anyja meg majd megy érte. Nem kell odarohangálni.
2018. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nem azzsl van a baj ,hanem h ide ne hozza ,tudjon tanulni meg vigye valamerre h ne unatkozzon!!!!
2018. jún. 13. 16:44
 6/40 A kérdező kommentje:
Felre ertes ne essek ,nem a gyerek ellen vagyok ,csak en nem lattam meg ilyet ,h folyamatosan ugral az ex!!!! A terhessegem is ugy csinaltam vegig h nem szoltam el turtem,h megy fut erte viszi,de most h itt is gyerek van ,jo lenne ha bar minimalizalodna ,mert en ugy latom ez egyoldalu a parom szaladjon oda ,es estig legyen vele,vagy vigye programra es en egyedul legyek a babaval az nem problema.
2018. jún. 13. 16:49
 7/40 anonim ***** válasza:
39%
Te otthon vagy a gyerekkel, tehát te meg tudod oldani, a másik anyuka meg dolgozik, és nem tudja megoldani. Persze anyuka keressen új munkát, mert az új nő nem engedi el az apukát, hogy a gyerekével lehessen. A saját gyerekkel való foglalkozás nem rángatás.
2018. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%
Én elvált férfi vagyok, és nagyjából minden másnap rohangálok gyerekezni, az én gyerekeim is, próbálom amennyire lehet a nevelésükkel kapcsolatos dolgok felét intézni (már amennyire lehet a felét, úgy, hogy én költöztem el). Az az igazság, hogy úgy gondolom, az ember ha nem húszévesen ismerkedik, akkor a másikkal jön a csomagja is előző életéből, gyerekek, ex stb. Lehet, nem ártott volna megbeszélnetek, hogy fogtok élni, ki mihez fogja tartani magát, mielőtt belevágtatok volna egy közös babába. Én igazságosnak érzem, ha a párod elfelezi magát, erőforrásait a régi házasságból való gyerekek és az új baba között.
2018. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Utolso felre erted ,heti 4 szer hagyja ott a parom a munkat es menjen oda este 9 ig!! Mert o nem nezne mas munkat ,de a parom jojjon el ,ne azt lasd h uj no nem engedi ,nincs errol szo
2018. jún. 13. 16:53
 10/40 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj ,h itthon semmit nem tud segiteni mert faradt ,ejjel napp en vagyok a gyerekkel este 9 ig!!!! Mert anyukanak az nem jo ha idejon a gyerek!!! Azt ne kerdezd miert!! Allitolag baba mellett nem lehet tanulni!!!
2018. jún. 13. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!