Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elvaltak, nalatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elvaltak, nalatok, hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennek kivancsi ,hogy en reagalom tul vagy igazam van ...A tortenet az ,hogy a parom exe heti 4 alkalommal is rangatja a parom ,h nincs ki a gyerekkel legyen delutan menjen oda!!! Nekunk most lett babank es kb egyedul oldok meg mindent vele,mert meg ertem ,h sokaig melozik a parom es faradt,legtobbszor 9 kor er haza addig en mindrnt megcsinalok,mert o faradt kb eszik ,furdik,alszik.Arra lennek kivancsi ,h akik el valtak rangattatok a volt parotokat oda ,h dolgoztok es nem.tudjatok megoldani delutan hova tenni a gyereket ,??? Vagy olyan munkahelyet kerestetek ahol megtudod oldani ,h otthon legyel mire jon a sulibol.Mert en nem latok a kornyezetemben ilyet.
2018. jún. 13. 16:33
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Utolso jol latod,koszonom en ma felvilagositottam h ez nem allapot!!! A babat ma is en vittem orvoshoz egyedul mert megint kellett szaladni oda,:)) ma telt be a pohar! A multheten ide engedte,mert dolga volt de egy percet nem voltak velunk mert el kellett vinni a paromnak h ne unatkozzin a lakasba;:))
2018. jún. 13. 18:05
 22/40 A kérdező kommentje:
Amig csak terhes voltam akkor meg tobbet kellett menni,minden vasarnap kellett vigye ,honapokig nem volt vasarnapunk!!! Egyszer nem ment es mar azt mondta a gyereknek amit a gyerek mondott vissza az apukanak!!!! H gyere el viszlek apad ugysem visz sehova!!!!!!:))) szoval nem ertem miert engem kialtanak ki ordognek!! Mikor ide johetne,barmikor de nem engedi a baba miatt !/Es ha megis idejon akkor telefonalgat h na merre vagytok ???; Csak nehogy velunk legyen ..
2018. jún. 13. 18:09
 23/40 A kérdező kommentje:
Ja az meg lemardt h mikor a parom kulfoldon volt 2 honapig,akkor meg tudta oldani :)) most sehogy se megy....bezzeg unnepekkor is el vitte kerdezes nelkul!!!! Nalunk ne lehessen egy napot se:))Mikor kerdore lett vonva ,h azert szolni kene h nekunk is jo lenne ha jonne akkor az volt a valasz ,h itt unatkozna a baba miatt://))
2018. jún. 13. 18:15
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

A baba a szóban forgó gyerek (fél)testvére. Illő lenne nekik is összeszokniuk, összecsiszolódniuk, ismerkedniük egymással.

Attól a perctől kezdve pedig az a szülő diktál, akinék a gyerek van. Tehát ha a férjeddel van a gyerek, nem az anyuka szabja a programokat, hanem a férjed. Ha ő hozzátok viszi, abba anyukának beleszólása nincs! Állj a sarkadra, a férjed egy p.cs!

2018. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem veszitek észre, hogy a kérdező veszekszik a férjével, aki nem változtat, tehát az apukának igenis jó ez a helyzet, és nem akar változtatni. Szerintem szívesebben van együtt a gyerekkel délutánonként kettesben, mint hogy otthon hallgassa a ba...ogatást. Szerintem csak azért kellett az új gyerek, hogy elválassza a másiktól. Hát nem jött be.
2018. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
",de most h itt is gyerek van ,jo lenne ha bar minimalizalodna"
2018. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
25 edes istenem megnyugtatlak ,h apukanak kellett az uj gyerek:))) es meg akar is!! Azota megy ez miota gyerek van ,es kiderult ,h jon!!! Szoval nem tudom mirol beszelsz:)))
2018. jún. 13. 18:39
 28/40 A kérdező kommentje:
Apuka nem valtoztatott meg,mert a gyerek fejet hulyessegel tomte az anyja ,es ment h ne dumaljon a gyerek ellen,mert az volt mondva ,h na majd apa nem fog szeretni mert jon a baba:)) inkabb 2 annyit foglalkozik vele ,h ez ne legyen!!
2018. jún. 13. 18:42
 29/40 A kérdező kommentje:
Nekem nem kellettek ilyen ocska praktikak,h szuljek masik gyerek ellen:)) Nem hiaba vagyok en a jelen az ex a mult csak neki nehez ezt feldolgozni!! H A volt ferje meg tud mas nobe is szerelmes len i,es lehet mwg gyereke!!!
2018. jún. 13. 18:52
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én az apuka helyében közölném az ex nejjel, hogy bármikor szívesen vigyázok a gyerekemre, de a saját házamban. Ha nem tetszik, oldja meg máshogy. És ehhez kell tartania magát. Vigye magával és kész. Ez a láthatás lényege. Anyuka meg örüljön, hogy nem kell bébiszittert fizetnie heti 4x.
2018. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!