Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elvaltak, nalatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elvaltak, nalatok, hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennek kivancsi ,hogy en reagalom tul vagy igazam van ...A tortenet az ,hogy a parom exe heti 4 alkalommal is rangatja a parom ,h nincs ki a gyerekkel legyen delutan menjen oda!!! Nekunk most lett babank es kb egyedul oldok meg mindent vele,mert meg ertem ,h sokaig melozik a parom es faradt,legtobbszor 9 kor er haza addig en mindrnt megcsinalok,mert o faradt kb eszik ,furdik,alszik.Arra lennek kivancsi ,h akik el valtak rangattatok a volt parotokat oda ,h dolgoztok es nem.tudjatok megoldani delutan hova tenni a gyereket ,??? Vagy olyan munkahelyet kerestetek ahol megtudod oldani ,h otthon legyel mire jon a sulibol.Mert en nem latok a kornyezetemben ilyet.
2018. jún. 13. 16:33
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
A parom megbeszelte vele h ez addig megy amig meg lesz a baba utana ,jojjon ide a gyerek vagy nezzen mas allast ,azt mkndta jo,de semmi nem lett belole ,ha 1 nem tud menni a parom akkor megy a lelki terror
2018. jún. 13. 16:56
 12/40 anonim ***** válasza:
67%
Akkor szerinted kitol kellene segitseget kernie a kozos gyerekük ügyeben, ha nem a gyerek apjatol? Ertem, hogy neked mi faj, es mi a gond, de ezt vallaltad, azzal, hogy elvalt, mar gyerekes ferfival kezdtel es alapitottal csaladot. Sosem lesz ott neked az egesz ember, az egesz idejevel, akkor sem, ha szerinted az lenne a megoldas, hogy anyuka keres masik allast jobb munkaidovel (itt viszont elgondolkodtam, hogy melyik kontinensen elsz, hogy szerinted ez ebben az orszagban egy egyedullalo kisgyerekes anyukanak egy konnyen megoldhato opcio...).
2018. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
En nem azt mondtam,de 12 eves a gyerek ,noncs azzal a gond h menni kell erte ,de ide nem johet mert mi zavarjuk a babaval a tanulasban!!!!! Es a baratnoim akik elvaltak nevetnek ezen mert nalunk ket hetente van lathatas ,es nwm heti 4 vagy 5 !!!!
2018. jún. 13. 17:02
 14/40 anonim ***** válasza:
32%
Tartsátok magatokat a bírósági végzéshez! Feketén-fehéren le kell, hogy legyen írva a láthatás ideje. Anyuka meg oldja meg az életét ezeken az időkön kivül.
2018. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
67%

"Es a baratnoim akik elvaltak nevetnek ezen mert nalunk ket hetente van lathatas"


Akkor válj el te is, és majd röhöghetsz együtt a barátnőiddel. És gondolom neked úgysem lesz gond, ha a gyereked apja csak havonta 4 napot tölt a gyerekeddel.

2018. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Utolso,latod ,h meg tamadnak azzal,h en nem engedem biztos a parom:)) nem errol vam szo csak en ugy erzem,h ez ellenunk iranyul ,mivel ide ne jojjon ,es ha jon ami ritka akkor anyuka kijelentette h programra vinni ,nem velunk a hazban:)))
2018. jún. 13. 17:08
 17/40 anonim ***** válasza:
64%
Akkor válj el te is, és ezentúl oldd meg az életedet egyedül... barátnőidtők meg inkább ne fogadj el tanácsot ebben a kérdésben.
2018. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
Osszefoglalom.Parod ne menjen annyiszor es addig, de a gyerek se menjen hozzatok,holott ott tudna mindket gyerekevel idot tolteni es te is gyakrabban latnad. Szerintem meg a gyerekkel van a bajod. A gyerek felesben az ove,es az anyja nem diszkoba jar hanem dolgozni.Itt a te hozzaallasodon kellene valtoztatni.
2018. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

#18 Szerintem félreérted. A gyerek anyja nem engedi a kérdezőhöz a gyereket, mert akkor nem tud tanulni.

Kérdező: A másik anyuka felszívta magát, amiért gyereket szültél, ezért fesztiválozik. A párodat érzelmileg zsarolja, hogy a szabadidejét náluk töltse, ne otthon. A megoldás az, ha megbeszélik, egyik héten egyikük, másik héten másikuk intézi a dolgokat. Rendet kellene tenni, ha már ti is vagytok, jó lenne, ha a párod felfogná, hogy ti is léteztek. Ha nem képes a sarkára állni, ti nem sokáig lesztek együtt, én felvilágosítanám a helyedben.

2018. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Utolso az anyuka nem akarja h jojjon:)) ne erts felre
2018. jún. 13. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!