Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérhetik egy 8 éves kislánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetik egy 8 éves kislánytól hogy kivel szeretne maradni ha mindkét szülőt egyformán szereti és nem tud dönteni?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném hogy válófélben vagyok két gyermekem van de a nagyobbik az apával szeretne maradni a kisebbiket meg az apja próbálja befolyásolni hogy maradjon vele.

Ő szegényke nem tud dönteni mert még 8 éves és mindkettönket szeret,de én az anya vagyok aki mindent csinál én gondoskodok róla én pakolom be a táskáját ,mosok főzők stb.Az apa maximum 1 vagy fél órát foglalkozik vele amíg nézik együtt a tv.

A lényeg ügyvédeink vannak mert eddig nem tudtunk semmiben megállapodni,nem jött el kétszer az ügyvédem által készített megállapodásra,és most rájött hogy gyermekelhelyezési per hosszadalmas lenne és tönkre tenné a gyerekeket ezért attól teszi függővé a végleges nyilatkozatát ,hogy az érdemi tárgyalást megelőzően a kislány milyen nyilatkozatot tesz.Arról még nem beszéltem a két gyerek nem érti meg egymást mert 6 év a korkülömbség és a nagyobbik folyton piszkálja mert hiperaktív,és fél az apától de az apa a kisebbiket jobban szereti .Kérhetem a bíróságtól szakértő vizsgálatát?

Szeretném ha pszihológus beszélne mindenkivel.Én mindenben benne lennék csak meg tudnánk egyezni mert én nem tiltanám az apától,sőt örülnák ha többet foglalkozna velük és hétvégén elvinné őket ,mert mindig én szoktam vinni.De azt nem engedem hogy elvegye tőlem.

Pl. mert amikor dolgozok reggel a munkahelyemen engem hívnak fel bármiért még ha a nagyobbik beteg vagy fáj valamije ,nem az apját aki ott van mellette a műhelyben egy ajtó választja el őket Sajnos ebben acsaládban nekem nem volt szavam és most sincs A mottója "A feleségnek az a dolga főzzőn mosson takarítson és meleg vacsorával várja a férjét".Ha tud valaki ilyen ügyben kérek tanácsot


2010. jún. 11. 21:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
62%

Ő volt hát, a fiát egyikük sem akarta elvállalni, mert hiperaktív.

Utáljatok, de nagyon nagyon remélem nem ez a nő kapja a gyereket. Egyiket sem érdemli meg...

2010. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!