Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérhetik egy 8 éves kislánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetik egy 8 éves kislánytól hogy kivel szeretne maradni ha mindkét szülőt egyformán szereti és nem tud dönteni?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném hogy válófélben vagyok két gyermekem van de a nagyobbik az apával szeretne maradni a kisebbiket meg az apja próbálja befolyásolni hogy maradjon vele.

Ő szegényke nem tud dönteni mert még 8 éves és mindkettönket szeret,de én az anya vagyok aki mindent csinál én gondoskodok róla én pakolom be a táskáját ,mosok főzők stb.Az apa maximum 1 vagy fél órát foglalkozik vele amíg nézik együtt a tv.

A lényeg ügyvédeink vannak mert eddig nem tudtunk semmiben megállapodni,nem jött el kétszer az ügyvédem által készített megállapodásra,és most rájött hogy gyermekelhelyezési per hosszadalmas lenne és tönkre tenné a gyerekeket ezért attól teszi függővé a végleges nyilatkozatát ,hogy az érdemi tárgyalást megelőzően a kislány milyen nyilatkozatot tesz.Arról még nem beszéltem a két gyerek nem érti meg egymást mert 6 év a korkülömbség és a nagyobbik folyton piszkálja mert hiperaktív,és fél az apától de az apa a kisebbiket jobban szereti .Kérhetem a bíróságtól szakértő vizsgálatát?

Szeretném ha pszihológus beszélne mindenkivel.Én mindenben benne lennék csak meg tudnánk egyezni mert én nem tiltanám az apától,sőt örülnák ha többet foglalkozna velük és hétvégén elvinné őket ,mert mindig én szoktam vinni.De azt nem engedem hogy elvegye tőlem.

Pl. mert amikor dolgozok reggel a munkahelyemen engem hívnak fel bármiért még ha a nagyobbik beteg vagy fáj valamije ,nem az apját aki ott van mellette a műhelyben egy ajtó választja el őket Sajnos ebben acsaládban nekem nem volt szavam és most sincs A mottója "A feleségnek az a dolga főzzőn mosson takarítson és meleg vacsorával várja a férjét".Ha tud valaki ilyen ügyben kérek tanácsot


2010. jún. 11. 21:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló én nem a véeményedre vagyok kíváncsi hogy milyen család ezt tartsd meg magadnak és tanácsot kérek aki már volt ilyen cípőben az írjon.Köszönöm
2010. jún. 11. 22:05
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

: ma 22:03


Pamparampappamparam!!


Ezt Bárki Mondhassa!!

2010. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

Kevdes Kérdező!


Őszintén...



SZÁNLAK!!

2010. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Engem ne szánj inkább magadat mert nem tudtál egy értelmes mondatot írni
2010. jún. 11. 22:08
 15/21 anonim ***** válasza:
27%
Légy kicsit erősebb és ne kérd ki mindenről a férjed véleményét, fordulj a bírosághoz.
2010. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt olvastam egy pszichológiai könyvben, hogy kisgyerekre ilyen súlyos döntést nem szabad bízni, mert összeroppan miatta. Egy gyereknek meg kell mondani, mit tegyen, mert akkor érzi biztonságban magát. Az meg, hogy a gyerek kit választana, nem feltétlen mérvadó, sokszor húznak afelé aki kevésbé törődik velük, mert kevésbé is neveli őket. Ismerek olyan családot, ahol az apánál helyezték el a gyerekeket, az ő kérésükre, mert apa volt a jófej, az anya nem engedett meg mindent. Azóta a srác öngyilkos lett, a lányát meg apuci prostiként futtatja, jól megélnek belőle. Jó, ez szélsőséges példa volt, csak ennyit arról, kihez húz olykor jobban a gyerek..
2010. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
"A feleségnek az a dolga főzzőn mosson takarítson és meleg vacsorával várja a férjét". házasság előtt,semmi jele nem volt, hogy ilyen korlátolt és gonosz?
2010. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem te voltál, az, aki 2-3 hete még arról érdeklődött, hogy ha válás esetén egyikőtöknek sem kell a gyerek, akkor mi lesz vele? De bizony, hogy te. Úgy látom, most fordult a kocka, és eszköznek lehet használni szegénykéket. Szívből kívánom, hogy a bíróság helyesen döntsön, és eltávolítsák a gyermekeidet a közeledből, amíg nem késő. Sajnos, valószínűleg már most is annyira sérült a kis lelkük, hogy életük végéig sem heverik ki.
2010. jún. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2010. jún. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Összes tisztelt válaszadó, Ti értettétek

HÁNY évesek a gyerekek???


8, de 6 év a korkülönbség.....

Most 8+6, vagy 8-6?


Ez a mellékes tényező senkinek nem tűnt fel?

2010. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!