Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon fog iányozni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fog iányozni, mit csináljak? Váloper 10 év együtt lét a ház amit most ujjitottunk, a kutya aki 8 éves cicák 5 en, panelbe kell mennem, mit gondoltok, mindez 1 honap alatt.

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 21:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás a részéről sztem,hogy nem a gyerekekre akar keresni...,más van e mögött!Gondolom sejted mire gondolok.
2010. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még temetni a házasságot 1 hét után nehogy már a költözés jöjjön.faggasd ki nincs e valami más a háttérben.
2010. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó estét^^

Én még gyerek vagyok de azért írok.

Nagyon sajnálom ami történt én már csak tudom hogy milyen érzés főleg az h 10 év meg ilyenek.

Anyukám nemrég váltak el 20 év után.

Mindenap látom anyukámat hogy nagyon szomoru apum miatt.

Főleg akkor amikor apum nálunk hozzá a jelenlegi csaját.

-.-


Nem tudom hogy még mit írhatnék.

Szóval fel a fejjel. :)

Viszlát :)

2010. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

22:14-es vagyok =)

Sajnálom igaz amit előb írtam nem sokat tudtam segíteni, sőtt semmit sem.

És azért is elnézést!

15/L

2010. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Komolyan nyomod:D Most jót derültem 15 éves leányzó...
2010. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

miért?

15/L

2010. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatás, probálok majd beszélni vele, de 1 hete nem megy ,sajna mindketten olyanok vagyunk h ( nehogy már én ...) de vasárnap probálkozok, ugyanis holnap kimegy horgászni, vasárnap jön, lehet ez jot tesz neki a gondolkodásra.

Holnap mindenkinek kommentelek ha még irtok, mennem kell 5 kor kelek, 7 re járok dolgozni, fizetés meg kell köszi eddigi együttérzést ( kutyával mi lesz nem tudom imádom ).

Puszi neketk holnap irok

2010. máj. 27. 22:22
 18/27 anonim ***** válasza:
Azért mert olyan kis kimért és tisztelettudó voltál 15 éves leányzó... És nem rossz értelemben derültem rajtad,csak ritka manapság a mai fiatalok között,az ilyen...,jórésze(tisztelet a kivételnek) flegma,tiszteletlen.
2010. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kérdező:talán most lesz ideje,jól átgondolni mig elmegy horgászni,hogy helyesen cselekszik-e!Én mindenesetre kivánom,hogy jól alakuljanak a dolgok,neked meg sok erőt és bátorságot a beszélgetéshez!!!
2010. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha nincs esetleg másik nő a képben,akkor ez szerintem kapuzárási pánik.Most hirtelen rádöbbent,hogy annyi mindent nem csinált még az életben,és mindjárt vége...,szenved.Szerintem visszakaphatod,de ahhoz az kell,hogy amíg külön vagytok ne hagyd elmérgesedni a kapcsolatotokat.Lény megértő,ne sorold neki folyamatosan a sérelmeidet,mert sokszor rosszabbá válik szakítás után a kapcsolat,mint amilyen előtte valaha volt.

Ahogy írsz,nekem az jön le,hogy intelligens,és kulturált módon fogsz tudni viszonyulni hozzá.

A gyerekeid tényleg csak mondvacsinált indok,valójában szerintem maga sem tudja mi baja,ezért mondta ezt.

Ha meg másik nő van a dologban,az előbb utóbb úgyis kiderül,és akkor nem tudom mi lesz.....

Sok sikert,remélem az első verzió jön be!

2010. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!