Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérlek adjatok tanácsot h mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot h mit tévő legyek az ex anyósomat illetően?

Figyelt kérdés
A sztori az h jóba vok vele,a gyerek apjával mentem szét!Mi hazaköltöztünk az én szüleimhez,az exem meg ott lakik a házba a nőjével!Az anyós mikor ezt megtudta h idehozta tök kiborult!A lényeg h régebben is állandóan átcipelte oda a kislányomat h hát a kutyát meg kell etetni!Most mikor a csaj idejött azt mondta h ő oda többet nem megy,nem még h a kislányomat átvigye!Hát mid ad isten másnap átvitte!Én nem egyszer kértem h ne cipelje oda,mert nem tesz jót a lányomnak hisz lakott ott,így meg majd megzavarodik!Azt mondta nem fogja vinni,még is viszi,hiába mondok bármit!Ilyen hülye v csak velem meg a gyerekkel akar kicseszni?Ő nem mondja el de a kislányom aki elmúlt 2 éves elmesél mindent!Szóltam neki sokszor,van h már meg sem hallja,elengedi a füle mellett!Ha nem adom oda neki(anyósnak) a gyereket nem küldi az apa nevébe a gy.tartást!
2010. máj. 18. 11:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Hát elég szar helyzet, de szerintem egy kicsit túlságosan is elhúzódik a dolog!

Jobb lenne, ha valakivel mégiscsak elmennél a holmijaidért, ez a huza-vona nem tesz jót a Te ügyednek sem, és a gyerekek is valahogy "két szék" között érezhetik magukat, főleg ha az anyós is ragaszkodik hozzájuk...

Egyébként nem nagyon értem, hogy ki használja a kiságyat?

És milyen jogon?

2010. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Nem a kiságyat,hanem nem hoztam el egy kanapét,ami ággyá alakíthaó...ilyen alacsony,nem tud róla leesni a gyerek!Aztán most tartunk ott h lassan kiveszem a kiságyból,és akkor azt is hoznám!Ahogy az anyós mondata"Miért hozod el ha csináltatsz Fifiset,ők megvennék,mondta z Á h 2000ft-ért vettétek"És gondolom annak a nőnek a fia használja,de a vicc h nem 2ért vettem(nem tudom h h hol lehet annyiért ágyat kapni,plussz anya vette)...de ezek még most is azon agyalnak h h tudnának engem lehúzkodni,mert a drága ex a jegygyűrűket is követeli,én meg megmondtam neki h oké,én kérem az arany nyakláncaimat,meg a sok pénzt amit elloptál tőlem...na erre lecsapta a telót,mert szorult a hurok:)
2010. máj. 23. 14:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!