Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérlek adjatok tanácsot h mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot h mit tévő legyek az ex anyósomat illetően?

Figyelt kérdés
A sztori az h jóba vok vele,a gyerek apjával mentem szét!Mi hazaköltöztünk az én szüleimhez,az exem meg ott lakik a házba a nőjével!Az anyós mikor ezt megtudta h idehozta tök kiborult!A lényeg h régebben is állandóan átcipelte oda a kislányomat h hát a kutyát meg kell etetni!Most mikor a csaj idejött azt mondta h ő oda többet nem megy,nem még h a kislányomat átvigye!Hát mid ad isten másnap átvitte!Én nem egyszer kértem h ne cipelje oda,mert nem tesz jót a lányomnak hisz lakott ott,így meg majd megzavarodik!Azt mondta nem fogja vinni,még is viszi,hiába mondok bármit!Ilyen hülye v csak velem meg a gyerekkel akar kicseszni?Ő nem mondja el de a kislányom aki elmúlt 2 éves elmesél mindent!Szóltam neki sokszor,van h már meg sem hallja,elengedi a füle mellett!Ha nem adom oda neki(anyósnak) a gyereket nem küldi az apa nevébe a gy.tartást!
2010. máj. 18. 11:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Figyi, a kislányod nem lehet, hogy inkább azért hisztis, mert nemrég született meg a kistesója? Ne balhézz szerintem az anyóssal, tekintsd úgy, hogy egy emberrel több, aki szereti a kicsi lányod, és amikor vele van, szusszanhatsz egyet.
2010. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de akkor azt csinálja vele amit akar annak ellenére h én nem engedem?!Tényleg jóba vunk,de ez nekem nagyon böki a szememet!!!
2010. máj. 18. 15:49
 13/32 A kérdező kommentje:
Írtam ahhoz a linkez amit küldtél:)
2010. máj. 18. 15:58
 14/32 anonim ***** válasza:
Próbálj úgy hozzá állni, hogy amikor elviszi a kislányt, akkor ő a felelős érte, oda megy vele, ahova akar, azt ad neki enni, amit akar..Ne rugózz feleslegesen ezen. Szereti a kislányt, ez legyen a legfontosabb neked.
2010. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
De nem árt neki ha odaviszik ahol 4 hónapig lakott?
2010. máj. 18. 16:05
 16/32 anonim ***** válasza:

Valószínű tényleg a kistesó miatt ilyen :) Nem kell féltened, nem árt neki, ő még kicsi ahhoz, hogy ártson a lelkének ez, ha 6-7 éves lenne akkor megrázó lehetne neki, de így nem.


Olvastam, hogy hogy beszóltál annak a nőnek :D Jó volt :D

2010. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Tényleg lehet benn vami,mert eddig "nem szerette" a tesóját,de ahogy nől,egyre több mdent csinál(bár kövér és még az átfordulás sem megy neki)naponta többször puszit ad neki,csipp csipp csókázik vele,simogatja és az új mánia h az ölébe kell adnom:)Ez útóbbi olyan megható:)

Jaaa igen,de tuti h lepontoz:)

2010. máj. 18. 16:14
 18/32 anonim ***** válasza:
Nem árt neki, hidd már el. Nyugodj meg, és örülj, hogy ilyen anyósod van, aki még a válás után is melletted van, és szívén viseli a kisunokája sorsát. Neked csak ezzel kell töődnöd, hogy a gyerekeid a lehető legjobb körülmények között növekedjenek.
2010. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam ezt illetően!:)Köszi szépen!
2010. máj. 18. 16:19
 20/32 anonim ***** válasza:
Néztem már napok óta a másik nő kérdését jól be is szóltam neki...De nem tud értelmes válaszokat adni.Nem mesélnéd el pontosan h mi volt ez a történet?Mert úgy tünik h az nő nagyon sötét.Egyébként a válaszom h nyugi örülj annak h jóban vagytok az anyósoddal és próbálj meg vele értelmesen elbeszélgetni.Mond el neki h pontosan mért nem szeretnéd h odavigye a kislányt.Ne veszekedj hanem érvelj.Lehet h megérti.
2010. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!