Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérlek adjatok tanácsot h mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot h mit tévő legyek az ex anyósomat illetően?

Figyelt kérdés
A sztori az h jóba vok vele,a gyerek apjával mentem szét!Mi hazaköltöztünk az én szüleimhez,az exem meg ott lakik a házba a nőjével!Az anyós mikor ezt megtudta h idehozta tök kiborult!A lényeg h régebben is állandóan átcipelte oda a kislányomat h hát a kutyát meg kell etetni!Most mikor a csaj idejött azt mondta h ő oda többet nem megy,nem még h a kislányomat átvigye!Hát mid ad isten másnap átvitte!Én nem egyszer kértem h ne cipelje oda,mert nem tesz jót a lányomnak hisz lakott ott,így meg majd megzavarodik!Azt mondta nem fogja vinni,még is viszi,hiába mondok bármit!Ilyen hülye v csak velem meg a gyerekkel akar kicseszni?Ő nem mondja el de a kislányom aki elmúlt 2 éves elmesél mindent!Szóltam neki sokszor,van h már meg sem hallja,elengedi a füle mellett!Ha nem adom oda neki(anyósnak) a gyereket nem küldi az apa nevébe a gy.tartást!
2010. máj. 18. 11:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ezt jól megmondtad annak a sz.kának! XD

Már napok óta osztom de ez odatett!!! Szerintem a kislánynak se tenne jót az a pedo. Beszélj anyóssal és mond el mennyire felzaklat ez téged. Biztos megérti főleg azután amit (talán jól sejtek) kapni fog...

2010. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Aszondja napok óta osztom :DDD Bocsi de ezen olyan jót röhögtem :DDDD
2010. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

05-14 11:27

05-14 14:10

05-14 16:42

tegnapelőtt 13:10

tegnap 21:10

ma 18:16

:P XD

2010. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Na jó,akkor leírom a sztorit,bár tettem fel ez ügyben kérdést,mindjárt küldöm a linket!

2éve mikor a kislány született az apa lelépett mikor 6 hetes volt(terhesen is csalt)akkor egy cingóért!Aztán 8 hós volt a kislányunk mikor visszakönyörögte magát,h bánja szeret minket...stb,mdent nyálas maszlag volt,aztán kibékültünk,hajtotta h költözzünk vissza(régen közösen vettük a házat,de mivel az első gyereknél is szétmentünk kifizettek,de arra ki is békültünk mire a banki meg az ügyvédi procedúrán végig jártunk)először nem nagyon akartam...mondom ebből megint 1hónap múlva hazacuccolás lesz...akkor elődrukkolt h fiút akar...peteérés mikroszkópot szereztünk,elsőre sikerült!Hát jó már nincs mit tennünk költözni kell,mert 2 gyerekkel nem lehet a szüleim nyakán élni!Hát mentünk májusba!Már júlisuba bepróbálkozott egyik bnőmnél,nem jött össze(ő bnő mert ő szólt nekem),így hát békült velem...nekem meg csak fájt csak fájt a hasam(gondolom a sok "szeretettől,meg kedvességtől")hát a kórházba végeztem és szeptember végén összevarrták a méhszájamat!Hazajöttem a kórházból,ez a f@sz meg éjjel 4kor járt haza!"üzletelt",aztán a "rendőr kapta el",jaaa meg "hasmenése" volt!Egyik nap ír nekem msn-en az a pics@,aki kérdezett(jaaa mert régen jóba voltunk,összejártunk)Na szal azt kérdezte h "Mizujs?Az apja foglalkozik a gyerekkel?"Én meg ugye mint aki mit sem sejt írtam neki h "Persze mden tök happy jön a kis tesó,de sajna összevarrtak"Aztán végszónak írta h vmikor taliznunk kéne!Rá 1 hétre a drága kurv@ összecuccolt apukával...mikor meg felhívtam azt állította h nem tudta kinek higgyen,meg h ő nem tudta h az az Á. aki neki udvarol az az én Á.-m!SZÁNALMAS!!!Sőőőt mikor a fiút megszültem az apa a pics...tól kért engedélyt h bejöhet e a kórházba megnézni a fiát!Teltek múltak a hetek-hóapok,már nem is foglalkoztam velük...karácsonykor jöt a hír h eljegyzés meg lagzi,ismét felhúztam magam!Most mire ismét lenyugodtam idepofátlankodott a faluba,csak nem értem h nem-e fél,mert egyik közösségi oldalon a barátaimmal rendesen osztottuk,bár ő nincs fenn sehol,de akkor is nekem vannak is a barátaim,rokonaim!Az anyós is utálja,de még is megy a "kutya miatt"De október óta most találkoztak mikor idecuccolt abba a házba,ahol ott vannak még a cuccaim,amit először nem akartak megengedni h elhozzak,aztán megengedték,most meg én nem akarom,hadd foglalja náluk a helyet:D:D:DCsak ki ne mozduljon,mert akkor a piros folyékony vmilyével festem ki a falat az utcán:D

2010. máj. 18. 20:37
 25/32 A kérdező kommentje:
Bocsi ha hosszú lettem:D
2010. máj. 18. 20:37
 26/32 anonim ***** válasza:
köszi h leírtad a sztorit de a linket nem küldted:)Egyébént az exed egy gerinctelen féreg remélem soha többet nem bocsátasz meg neki mert nem érdemli meg.Nagyon sajnálom h ilyen helyzetbe kerültél.
2010. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
2010. máj. 19. 07:14
 28/32 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__54..


Ez az az 2 kérdés amit tettem fel ebbe a témában!:)

2010. máj. 19. 07:16
 29/32 anonim ***** válasza:
Mi újság felétek? Sokszor gondolok rátok..
2010. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Semmi,a kis pics@ nem ment el dolgozni,mert nincs felvétel...sőt az ex anyóssal vetettek hűtőt,a kérdését kimagyarázta,h ő aztán ilyet nem írt,hanem én írtam a nevébe!Ekkora egy majmot!!!Jaaaaa meg ugye ott vannak a cuccaim a házba még,és azt akarják h ne hozzam el a kislány ágyát,mert megveszik 2e ft.-ért!Eddig is használták,szóval nem kapják meg,hanem még "bérleti" díjat is adnak,vagy behajtom rajta!Bár ki sem mozdul:)
2010. máj. 22. 15:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!