Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérlek adjatok tanácsot h mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot h mit tévő legyek az ex anyósomat illetően?

Figyelt kérdés
A sztori az h jóba vok vele,a gyerek apjával mentem szét!Mi hazaköltöztünk az én szüleimhez,az exem meg ott lakik a házba a nőjével!Az anyós mikor ezt megtudta h idehozta tök kiborult!A lényeg h régebben is állandóan átcipelte oda a kislányomat h hát a kutyát meg kell etetni!Most mikor a csaj idejött azt mondta h ő oda többet nem megy,nem még h a kislányomat átvigye!Hát mid ad isten másnap átvitte!Én nem egyszer kértem h ne cipelje oda,mert nem tesz jót a lányomnak hisz lakott ott,így meg majd megzavarodik!Azt mondta nem fogja vinni,még is viszi,hiába mondok bármit!Ilyen hülye v csak velem meg a gyerekkel akar kicseszni?Ő nem mondja el de a kislányom aki elmúlt 2 éves elmesél mindent!Szóltam neki sokszor,van h már meg sem hallja,elengedi a füle mellett!Ha nem adom oda neki(anyósnak) a gyereket nem küldi az apa nevébe a gy.tartást!
2010. máj. 18. 11:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, ezzel nem tesz rosszat a gyereknek. Hadd vigye. Szerintem ez tényleg nem egy eget rengető probléma, szereti az unokáját és kész. Oké, lakott ott a gyerek, de 2 évesen még azért annyira nem fogja megrázni, egyszerűen egy elköltözésként fogja fel. Ha 6-7 éves gyereked lenne, akkor azt mondanám érthető, amit kérsz, de így tényleg nem árt neki.
2010. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

Bíróság a gy.tartás ügyében!

és nem lesz mivel zsarolni az anyosnak...ő meg a nagyszülői láthatást kérheti,azt hiszem havi 1 szer van

ne hagyd magad!


bár nem tudom h állsz anyagilag,de minden városban kell lennie ingyenes jogi segélynek!

2010. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát anyagilag nem nagyon rosszul,elég jól kapok tőle gy.tartást,ami az apa nevébe küld nekem postán!Azért aggódok h odacipeli,mert mikor mikor onnan hazaköltöztünk teljesen kifordult magából a kislányom...előtte szófogadó,bújós kis csajom volt!Pontosabban 18hós volt mikor eljöttünk októberbe!Mára megint kezd szeretni,de szófogadatlan,és nem lehet nevelni!Egyik fülén be,másikon ki!Régen ilyen NEM volt!Minta gyerek volt,oké kisebb csínek voltak...
2010. máj. 18. 11:27
 4/32 anonim ***** válasza:
32%

Hallod-e, ha ezt komolyan akarod venni, még kidnappingnak is fel lehet fogni, hiszen beleegyezésed nélkül viszi el, sőt kimondottan akaratod ellenére!

Tehát, ha nagyon zavar a dolog, rendőrséggel is fehyegetheted! A gyerektartást pedig az apa intézi hivatalosan. Ahhoz, hogy ő a saját anyjától kéri ezt el, neked semmi közöd, állj a sarkrdra!

Az új "mostohával" való barátkozáshoz egy kétéves gyerek még túl kicsi, megzavarhatják a kis fejét a komplikált ide-oda kapcsolatok, hidd el!

Ha az apja látni akarja, ám legyen. De az anyosodnak nem szabadna ilyen erőszakosnak lennie, még azon a címen sem, hogy szereti az unokáját, sőt!

2010. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
53%

Ja feljelenteni mert szereti az unokáját, de gonoszak vagytok :(

Nézd, a lányod abban a korban van, hogy hisztizik és nem a régi ház miatt, hanem az apa hiánya miatt is. Legalább a mama törődik vele.

2010. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Az igazi probléma nem az,hogy ott egy büdös riherongy apuci házában,és vele is találkozik kislányod amikor átmegy?

Lehet vissza szeretnék szoktatni,te meg hagyod?

2010. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az a riherongy még csak most jött ide a apuci házába,mi már októberbe hazajöttünk-és ő azóta cipeli oda mden egyes alkalommal mikor nála van!A kisebbik unokáját még nem tudja odacipelni(fiamat)mert ő csak 4 hós!
2010. máj. 18. 12:15
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj már kérdező?! Nem a volt párod mostani nője tett fel egy kérdést ezen az oldalon, hogy kié lesz a ház, ha összeházasodnak, és nincs házassági szerződés?! Már napok óta itt vergődik a kérdésével, kapja is rendesen az ívet. A két sztori bőven hasonló, dátum, gyerekek száma, hogy őt utálja az "anyósa" bezzeg a régi menyét ajnározza stb..

de a kérdésedre válaszolva, én is megkérném, hogy ne vigye oda a kislányt.

2010. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
2010. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓÓ rákos k.....már bocs a kifejezését,írhatok szerintetek oda cifrát??????Vagy kivágnak az oldalról?lehet neki privit írni:P Asszem megkeresem,bár úgy is megyek oda a napokba,ha meglesz a szüleim kocsija,amivel el tudok cuccolni!ÓÓÓ köszi h szóltál...picit ideges lettem,h van pofája...de valóban,nekem is mondta az "anyós" h aláarattat vele házassági szerződést:Pénz éhes banya...az exem előtt egy 19 és hapsija volt,és azzal is el akarta vetetni magát,csak a srác szülei közbeszóltak....istenem a pedofil mama net közelbe:Csoda h az exem engedi neki:D
2010. máj. 18. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!