Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elviheti e az apa a gyermeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviheti e az apa a gyermeket a tudtom nélkül nyaralni?

Figyelt kérdés
Vagy kérnie kell a beleegyezésemet? Ha kell, de mégsem teszi, akkor én mit tehetek?
2010. máj. 13. 13:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%
14:04-es és 14:44-es válaszoló voltam, én úgy éreztem hogy jó- és segítő szándékkal válaszoltam, meg kell mondjam, nagyon elszomorodtam az utolsó kommentedet látva, rá kellett jönnöm, téged nem a mi véleményünk érdekelt, csak igazolást kerestél az elképzeléseidre... s ha nem azt kapod amit vártál, még te vagy megsértődve. Nem is akartam már reagálni, de látom másokban is ugyanezt váltotta ki a viselkedésed. Pedig hidd el, hogy nincs igazad... de mindegy. Csak a gyermeketeket sajnálom, pont neki ártasz ezzel a viselkedéssel a legtöbbet.
2010. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

14.05 vagyok, miér félteném a gyerekemet, amikor a SAJÁT APJÁVAL van???

Te valamit jobban tudsz, különleges tudással születtél, ami apának nincs meg???

Nem hinném.

Képzeld, én még akkor se féltem a gyerekeimet, amikor az anyósomnál vannak, sőt, 1 éves gyerekeimet simán rábizom fél napra is akár, hiszen szereti és félti őket, még nálam is jobban félti igazság szerint, tehát bizonyosan SEMMI rossz nem történhet velük.


A gyereked apja ugyanúgy érez a gyerek iránt, azért, mert TE utálod őt, a gyerek még szereti bizony.

És neked semmivel sincs több jogod ahhoz a gyerekhez, mint az apjának. Te neveled, de ennyi. Lehet, azt se sokáig, ha igy viselkedsz és nem a gyereked érdekét nézed.


Ja és mások sértegetéséért kitiltás jár, szóval legközelebb ne minősits engem, légy oly kedves, még ha nem is tetszik a válaszom... Én se sértegettelek téged, pedig nem tetszik a hozzáállásod. Sőt, itt nagyon sokaknak nem tetszik...

2010. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
35%

"Az okosoknak: ÉN adtam be a válókeresetet, vagyis ÉN NEM akartam már vele élni, tehát már "túlléptem" a váláson!"


Tévedsz cicám! Te bizony nem léptél túl a válásodon, mert most nem pörögnél itt, azon agyalva, hogy vajon miként is tehetnéd tönkre a gyereked kapcsolatát az apjával.

Szerintem Te pusztán irigy vagy arra, hogy nektek nem működött, viszont egy másik nővel harmonikus az exed kapcsolata. Tény, a lehető legegyszerűbb a gyerek mögé elbújni... Szégyelld magad, hogy a gyerekedet pajzsként használod a kicsinyes vergődésedben!

Szívből kívánom, hogy térj végre észhez, és vedd észre, hogy ezzel PONT A GYEREKEDNEK ÁRTASZ!!

Valószínüleg tényleg pszichés alapon beteg, mikor viszik vissza hozzád, mert már fél a reakcióidtól.

2010. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos sok ember elfelejti, hogy az apja a gyereknek, nem azért és nem addig az apja, amíg házasok vagyunk. Az utána is az marad.

És igen, sajnos sok nő tiltakozik a volt férj barátnője ellen, de az természetes, hogy az ő párját el kell mindenkinek fogadni. És általában is szokás, hogy anyuka szerint apuka mindig betegen hozza vissza a gyereket. HÚ de sok anyukától hallottam már ezt. Erre megszoktam kérdezni, hogy itthon nem szokott beteg lenni a kicsi? Na erre a normálisabbja befogja a száját.

Ha normális az apuka, vigye nyugodtan nyaralni. Miért ne tenné? Az ő gyereke is. Csak ti váltatok el, ők nem. Gondolom abba bele sem gondolsz, hogy milyen lehet a volt férjednek, hogy korlátok közé szorítva láthatja ezentúl a gyerekét. De ha már őt nem is nézed, akkor legalább a gyereked vedd figyelembe, aki gondolom szívesen nyaralna az édesapjáva.

2010. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!